Informacje27 marca 2014, 00:00,

Festiwal Małych Form Teatralnych w Hugonówce

Tegoroczny XI Festiwal Małych Form Teatralnych FMFT odbędzie się w sobotę i niedzielę 29 i 30 marca 2014 roku w Hugonówce przy ul. Mostowej 15. Wstęp wolny. W tym roku w jury, które będzie oceniało przygotowane specjalnie na festiwal przedstawienia zasiądą znakomici aktorzy i reżyserzy: Elżbieta Jędrzejewska, Andrzej Niemirski i Leszek Zduń.

FESTIWAL MAŁYCH FORM TEATRALNYCH W HUGONÓWCE

Prezentacja festiwalowych spektakli odbędzie się 29 marca. Uczestnicy FMFT i zgromadzona publiczność w niedzielę o 15.00 obejrzą przestawienie pt: „Król Lasu” przygotowane przez „Teatr Banasiów” z Warszawy. Założyciele teatru związani są z twórczością teatralną dla dzieci i młodzieży od 25 lat, ich spektakle zdobywają nagrody na Festiwalu Przedstawień Dziecięcych w Nowohuckim Centrum Kultury, gdzie przedstawienie „Wielki wyścig w poziomkowym lesie” zdobyło Grand Prix Festiwalu. Dla publiczności konstancińskiej „Banasiowie” zaprezentują spektakl „Król Lasu” Czy Zwycięży imperium brudu? Czy uda się uratować Las dzięki pomysłowi doktora Bąbla zobaczycie sami. Spektakl przygotowali Wojciech Banaś, muzyka: Aleksander Musiałkowski. Wystąpią: Magdalena Majsterkiewicz, Andrzej Krucz, Jacek Bielenia i Wojciech Banaś. Zapraszamy młodzież, rodziców i dziadków.

FESTIWAL MAŁYCH FORM TEATRALNYCH W HUGONÓWCE
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Konstancin Jeziorna

Informacje27 marca 2014, 00:00,

Projekcja filmu Fatima w Prażmowie

Biały Dworek w Prażmowie zaprasza do obejrzenia kolejnego filmu z kolekcji UCZTA DUCHOWA pt. FATIMA”. Projekcja filmu odbędzie się 30 marca 2014 roku o godzinie 19.00 Film przedstawia historię objawienia Matki Boskiej Fatimskiej trójce pastuszków w maju 1917r. Film będzie wyświetlany bezpłatnie!

Projekcja filmu Fatima w Prażmowie

Program wieczornego spotkania w Białym Dworku:
19.00 - Projekcja filmu „FATIMA”
20.00 - Przerwa
21.00 – Druga część XVII Festiwalu piosenki i kultury Romów Ciechocinek 2013.
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Prażmów
Tematy:Prażmów