Informacje31 marca 2017, 09:00,

Festiwal Małych Form Teatralnych EFFKA Piaseczno 2017


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


31 marca oraz 1 kwietnia 2017 roku odbędzie się Festiwal Małych Form Teatralnych EFFKA Piaseczno. 31.03.2017 odbędzie się EFFKA dziecięca, natomiast 1.04.2017 odbędzie się EFFKA młodzieżowa. Miejsce: Dom Kultury ul. Kościuszki 49, Piaseczno.

FESTIWAL MAŁYCH FORM TEATRALNYCH EFFKA PIASECZNO 2017

Celem festiwalu EFFKA Piaseczno jest konfrontacja dorobku zespołów teatralnych z województwa mazowieckiego oraz inspirowanie młodych ludzi do pracy nad małą formą sceniczną. Zapraszamy wszystkich, którzy pragną pokazać swoje spektakle, chcą oglądać przedstawienia innych, zawrzeć nowe znajomości i przyjaźnie, uczyć się, zobaczyć jak wiele różnorodności kryje się pod nazwą Teatr. Bo Teatr to „ból duszy”, ale i leczenie śmiechem, to zabawa formą, i poszukiwania plastyczne, taniec, śpiew, rytuał i kto wie, co jeszcze?

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje1 kwietnia 2017, 11:00,

Pisanki i Fabergé - czyli o jajkach na Wielkanoc w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Muzeum Regionalne w Piasecznie zaprasza dzieci na warsztaty Sztuczki ze sztuką – Pisanki i Fabergé, które odbędą się 1 kwietnia 2017 roku o godz. 11:00. Święta to magiczny okres. Gotujemy, przygotowujemy i dekorujemy. Jednak Wielkanoc to też tradycje, obrzędy i opowieści. My to wszystko podczas zajęć sprawdzimy! A i najważniejsze – odpowiemy na pytanie czym się różni pisanka od jajka Fabergé! Sami staniemy się prawdziwymi artystami!

PISANKI I FABERGÉ - CZYLI O JAJKACH NA WIELKANOC

Warsztaty przeznaczone są dla dzieci w wieku 5-12 lat, a odbędą się w Muzeum Regionalnym przy pl. Piłsudskiego 10 w Piasecznie. Wstęp na zajęcia w cenie 10 zł/os. Zapisy: muzeumpiaseczno@kulturalni.pl, 22 737 23 99

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie