Informacje7 stycznia 2013, 00:00,

Festiwal Kolęd i Pastorałek w Górze Kalwarii zapraszamy na Kolędowe Serce Mazowsza

12 stycznia 2013 roku od godz. 13:00 rozpocznie się V Festiwal kolęd i pastorałek, z cyklu Kolędowe Serce Mazowsza. Miejsce: sala widowiskowa Ośrodka Kultury przy ul. Ks. Sajny 14 w Górze Kalwarii. Zgłoszenia uczestników pod nr tel.: 502 522 490 lub email: promotus@wp.pl Koordynatorką przesłuchań jest p. Aleksandra Puacz-Markowska (Fundacja Promocji i Edukacji Artystycznej PROMOTUS). Zapraszamy na festiwal kolęd i pastorałek.

KOLęDOWE SERCE MAZOWSZA FESTIWAL KOLęD I PASTORA£EK W GÓRZE KALWARII
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Góra Kalwaria

Informacje7 stycznia 2013, 00:00,

Fotograficzne Warsztaty Rozwojowe Piaseczno

Centrum Kultury Przystanek Kultura zaprasza wszystkich zainteresowanych fotografią na FOTOGRAFICZNE WARSZTATY ROZWOJOWE. Warsztaty adresowane są do osób interesujących się fotografią i mających już pewne doświadczenie w tej dziedzinie. Tematy i zadania fotograficzne (1 na miesiąc) zgłaszane są przez uczestników lub przez instruktora. Odbyły się już dwa spotkania, najbliższe styczniowe będzie poświęcone fotografii studyjnej.

FOTOGRAFICZNE WARSZTATY ROZWOJOWE PIASECZNO

Przy każdym omawianym zagadnieniu jest teoretyczne omówienie tematu (2-3 godziny), po czym wybierany jest jeden dzień (od 4 do 8 godzin fotografowania) na realizację projektu. Ostatnie spotkanie (2-3 godziny) to omówienie prac. W miesiącu, gdy jest realizowany dany projekt uczestnicy przez cały czas pracują nad nim, konsultując się z instruktorem drogą internetową. Czyli jeden blok miesięczny to około 12 godzin teorii i praktyki. Warsztaty prowadzi – instruktor Piotr Cieśla. Odpłatność za cały cykl – 100 zł. Zapisy na recepcji Przystanku Kultura pod nr tel.: 22 716-79-62 Liczba miejsc ograniczona! ZAPRASZAMY!
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno