Informacje28 stycznia 2014, 00:00,

FERIE ZIMOWE Z GOK LESZNOWOLA

W dniach 17 lutego - 2 marca 2014 roku (w dni powszednie) w godz. 10.00-16.00 odbędzie się coroczna feryjna akcja - Zima z GOK Lesznowola. Zapisy na półkolonie dla dzieci w wieku szkolnym już od 2 lutego na miejscu w świetlicach: Mysiadło, Nowa Iwiczna, Wólka Kosowska, Władysławów. Opłata: 70 zł./tydz. UWAGA: Z powodu zimowych ferii pozostałe zajęcia cykliczne będą zawieszone. Spędź ferie zimowe z GOK Lesznowola!

FERIE ZIMOWE Z GOK LESZNOWOLA
autor/źródło: Redakcja serwisu informacyjnego gminy Lesznowola
Tematy:Lesznowola

Informacje28 stycznia 2014, 00:00,

Akademia Mini Lab dla dzieci w wieku 3-5 lat

Wszechnica Rodzica i Przystanek Kultury Piaseczno zapraszają na warsztaty naukowo-przyrodnicze dla dzieci w wieku 3-5 lat pn.: Akademia Mini Lab, podczas których dzieci będą się uczyć poprzez zabawę i obserwację prostych zjawisk. Warsztaty odbędą się 1 lutego 2014 roku od godz. 13.00 w Przystanku Kultura, przy Placu Piłsudskiego 9 w Piasecznie. Cena 30 zł/uczestnik. Tematem warsztatów będzie POWIETRZE. Poznawanie zjawisk fizycznych przez proste doświadczenia i zabawę. Pokazanie związku między zjawiskami fizycznymi, a otaczającym światem. Wyjaśnienie zjawisk przyrodniczych. Zapraszamy do Akademii Mini Lab.

AKADEMIA MINI LAB DLA DZIECI W WIEKU 3-5 LAT
autor/źródło: Redakcja serwisu informacyjnego gminy Piaseczno