Informacje30 stycznia 2016, 08:00,

Ferie zimowe z Fundacją Eco Choice


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Wprowadzenie do niezwykłego świata projektowania i modelowania 3D oraz animacji proponuje podczas ferii Fundacja Eco Choice.

FERIE ZIMOWE Z FUNDACJĄ ECO CHOICE

- Chcesz wiedzieć jak powstają w filmach stacje kosmiczne, roboty, pojazdy latające, pływające i jeżdżące? Chcesz się poczuć jak na planie filmowym, gdzie musisz stworzyć scenografię?! Przyjdź na warsztaty zimowe. Poczujesz przedsmak przygody. Jak Cię to zainteresuje, to zaraz po feriach zagłębiamy się w tajniki projektowania 3D w profesjonalnym programie projektowym. A wtedy każdy model, który stworzysz w tym programie, np pojazd, postać, zbroję, budynek oczywiście w skali, WYDRUKUJEMY ZA POMOCĄ DRUKARKI 3D!!! Swoje dzieło stworzone na ekranie będziesz mógł zabrać do domu! A jeśli będziesz chciał zaznać większej przygody, to zaprosimy Cię do budowy SPACE ISLANDS. Wirtualnej wyspy zawieszonej w galaktyce, gdzie powstają kompleksy budowli w niezwykłej przestrzeni ograniczone jedynie wyobraźnią uczestników - zachęca Paweł Chrzanowski z Fundacji Eco Choice.

FERIE ZIMOWE Z FUNDACJĄ ECO CHOICE

Warsztaty z budowy modeli 3D z kartonu odbywać się będą podczas ferii od poniedziałku do piątku w godz 9:00-12:00 (3h). Koszt uczestnictwa za 15h zajęć wynosi 150 zł. Warsztaty adresowane są dla uczestników od 8 lat. Zapisy pod nr. telefonu 514 168 727. Ilość miejsc jest ograniczona.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje31 stycznia 2016, 08:00,

Ferie zimowe w Przystanku Kultura


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Przystanek Kultura zaprasza na ferie 2016. Poznaj propozycje warsztatów i zajęć dla dzieci i młodzieży w czasie ferii szkolnych 1 - 12 luty 2016 r. Zapisy na warsztaty: www.kulturalnezajecia.pl Zapisy na turniej szachowy: www.chessarbiter.com Cena: 10 zł za jedne zajęcia. Uwzględniamy KDR przy opłatach za zajęcia.

FERIE ZIMOWE W PRZYSTANKU KULTURA

ZAJĘCIA INDYWIDUALNE - MUZYCZNE
Warsztaty muzyczne : zajęcia indywidualne , jedna lekcja 30 min. Max 10 osób jednego dnia na jeden instrument. Poniedziałek lub czwartek , godziny ramowe: 10.00 - 20.00 Instrumenty do wyboru : pianino, keyboard gitara, perkusja, flet poprzeczny , akordeon oraz emisja głosu. Ustalanie konkretnych godzin: po zapisaniu się poprzez e-system , instruktor telefonicznie zaprosi na zajęcia.

FERIE ZIMOWE W PRZYSTANKU KULTURA

ZAJĘCIA GRUPOWE
W tym roku podczas ferii proponujemy warsztaty i zajęcia pod hasłem Żywioły Żywioły to: Ziemia, Woda, Ogień, Powietrze przyroda, natura, siły przyrody, wszechświat, otaczający świat, wulkan element, pierwiastek, składnik, cząstka, temat, zamiłowanie, namiętność, pasja, obsesja, mania, miłość, motyw

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie