Informacje15 stycznia 2018, 08:00,

Ferie zimowe w Górze Kalwarii 2018

Poniżej przedstawiamy ofertę przygotowaną na ferie zimowe przez Ośrodek Sportu i Rekreacji, Ośrodek Kultury i Bibliotekę Publiczną w Górze Kalwarii.

FERIE ZIMOWE W GÓRZE KALWARII

BASEN. Od poniedziałku do piątku między 6.00 a 16.00 dzieci i młodzież zapłacą za godzinę pływania 3 zł.

FERIE ZIMOWE W GÓRZE KALWARII

LODOWISKO. Wstęp bezpłatny, darmowa również nauka jazdy. Koszt wypożyczenia łyżew: 5 zł na godzinę.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

FERIE ZIMOWE W GÓRZE KALWARII

HALA SPORTOWA. Odbędą się dwa turnieje piłki nożnej (17 i 19 stycznia) oraz jeden koszykarski (24.01) i jeden siatkarski (26.01).

FERIE ZIMOWE W GÓRZE KALWARII

KINO. Darmowe seanse od 22 do 26 stycznia, o godz. 10.00, 12.30 i 18.00.

FERIE ZIMOWE W GÓRZE KALWARII

OŚRODEK KULTURY. Warsztaty dramowe dla dzieci, 15–20 stycznia.

BIBLIOTEKA. „Ferie z robotami”, czyli zajęcia z programowania dla dzieci w wieku 7–11 lat. Potrwają od 15 do 19 stycznia (godz. 10.00–12.00).

Informacje13 stycznia 2018, 09:00,

Wystawa kotów w GOSiR Piaseczno

W dniach 13-14 stycznia 2018 roku w godz. 10:00-17:00 w hali piaseczyńskiego GOSiR-u, odbędzie się Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych. Będzie to idealna okazja do spotkania się - nie tylko dla hodowców, ale też dla wszystkich miłośników futrzaków. Bilety wstępu na wystawę: bilet normalny - 10 zł; bilet ulgowy - 5 zł; dla osób z Kartą Dużej Rodziny - 1 zł za każdego członka rodziny. Organizatorem jest Zarząd Międzynarodowego Klubu Miłośników Kotów Brytyjskich Krótkowłosych IBSCC. Zapraszamy na wystawę kotów do Piaseczna!

WYSTAWA KOTÓW W GOSIR PIASECZNO
W trakcie imprezy zwiedzający będą mieli okazję podziwiać i pogłaskać zwierzęta, a także porozmawiać z hodowcami na temat szczególnych wymagań konkretnych ras oraz ich pielęgnacji. Tegoroczną atrakcją będzie prezentacja kotów rasy szkocki zwisłouchy i prostouchy. Nie zabraknie corocznych konkursów dla kociąt, kotów dorosłych i rzadko konkurujących ze sobą kotów kastrowanych. Oceny dokona międzynarodowe jury - sędziowie z Polski, Niemiec i Belgii. Zachęcamy również do osobistego głosowania na najpiękniejszego kota. Zwiedzając wystawę, będzie można wybrać kota, który najbardziej się spodoba i zawróci w głowie, wpisać jego dane na odwrocie biletu i wrzucić tę kartkę do urny. Kot, który otrzyma największą liczbę głosów, zdobędzie statuetkę Kota Publiczności, ufundowaną przez Burmistrza Miasta i Gminy Piaseczno.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

WYSTAWA KOTÓW W GOSIR PIASECZNO