Informacje23 stycznia 2008, 00:00,

Ferie zimowe w Gminnym Ośrodku Kultury Góra Kalwaria


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Wielkimi krokami zbliżają się ferie zimowe na terenie województwa mazowieckiego, powiatu piaseczyńskiego. Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii zaprasza na warsztaty artystyczne oraz filmy dla dzieci, które będą realizowane w Ferie Zimowe. Uczestnicy zajęć będą mogli wykonać, m.in. kij deszczowy, kalejdoskop, świnkę skarbonkę, oraz torebkę dla młodej damy. Oprócz tego zaplanowane jest wyświetlanie filmów dla dzieci: Zebra z Klasą, oraz Opowieści z Ziemiomorza. Wszystkie zajęcia odbywać się będą w Kinie Uciecha (ul. Ks. Sajny 14, Góra Kalwaria). Z pełnym programem ferii zimowych w Górze Kalwarii, możecie zapoznać się na stronie www.gorakalwaria.net (współpracują z nami).
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński GÓRA KALWARIA

Napisz komentarz

Informacje10 lutego 2007, 00:00,

Animator tańca w szkole - warsztaty dla nauczycieli


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Urząd Miasta i Gminy Piaseczno organizuje w dniach 17-18 luty 2007 II sesję warsztatów dla nauczycieli i instruktorów "Animator tańca w szkole". Jest to projekt edukacyjny oparty na podstawach programowych edukacji dzieci i młodzieży opracowanych przez Ministerstwo Edukacji Narodowej zgodny z deklaracją UNESCO Ministrów Kultury. Przedstawiona propozycja obejmuje II sesję warsztatów (pierwsza odbyła się w grudniu 2006). Forma i treść zajęć wprowadza elementy edukacji kulturalnej oraz rozszerza zakres programu wychowania fizycznego. Zajęcia będą kontynuowane przez wykładowców C.I.O.F.F (Conseil Internationale des Organisations De Festivals de Folklorem et Darts Traditionels). Po zakończonym cyklu warsztatów uczestnicy otrzymują certyfikat asygnowany przez CIOFF oraz Urząd Miasta i Gminy Piaseczno, który zabezpiecza stronę finansową kursu.

Zajęcia będą przeprowadzone w Szkole podstawowej nr 5 w Piasecznie ul. Szkolna 14. Potwierdzenie udziału w II sesji proszę kierować do organizatora kursu Ryszarda Janiszewskiego przedstawiciel Urzędu Miasta i Gminy Piasecznie do dnia 15 02..2007: fax 22 7017 540 lub e-mail bie@piaseczno.eu

¬ródło informacji: gmina-piaseczno.pl
autor/źródło: Powiat piaseczyński - gmina Piaseczno
Tematy:

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie