Informacje16 stycznia 2015, 10:00,

Ferie zimowe w gminie Tarczyn

Urząd Gminy Tarczyn i Gminny Ośrodek Kultury w Tarczynie zapraszają dzieci na ferie zimowe. Informacje Gminny Ośrodek Kultury, ul. J. Stępkowskiego 17. Tel. 22 715 79 62 Opłaty za wyjazdy i zakup biletów na przedstawienia w pok. nr 101 (I piętro). Zapraszamy na filmy w ramach Kina za Rogiem. Szczegóły poniżej:

Ferie zimowe w gminie Tarczyn

Redkacja, 16 lipca 2019
Wątek na forum http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=26&t=10784
Informacje11 stycznia 2015, 14:00,

23. Finał WOŚP w Piasecznie

Piaseczno po raz kolejny włącza się w Finał WOŚP „Dla podtrzymania wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz godnej opieki medycznej seniorów”. Podczas XXIII finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Piasecznie wystąpi Dawid Kwiatkowski.

23. Finał WOŚP w Piasecznie

W piaseczyńskim Domu Kultury odbędą się dwie Bajkowe Niedziele (godz. 14.30 oraz 16.00), z których dochód przeznaczony zostanie na rzecz WOŚP. Wystąpią: Teatr Zmora z Zimowej - "Diabelska opowieść" i Teatr Horrorek - "Świąteczny eksperyment". Bilety do nabycia w dniu imprezy od godz. 14:00 w kasie Centrum Kultury Przedsprzedaż biletów w kasach Centrum Kultury (Centrum Kultury w Piasecznie, ul.Kościuszki 49, Przystanek Kultura, ul. Plac Piłsudskiego 9).

Na koncercie finałowym w Piasecznie, scena na parkingu przy Urzędzie Miasta i Gminy, dla wszystkich wolontariuszy i mieszkańców, wystąpi Dawid Kwiatkowski. (godz. 18.30). O godzinie 20.00 odbędzie się tradycyjne „Światełko do nieba” - pokaz sztucznych ogni, przygotowany przez Biuro Promocji i Informacji Gminy Piaseczno.

- Piaseczno, odkąd gra z Orkiestrą, zebrało już w sumie ponad milion złotych, a każdego roku na konto WOŚP wpływa ponad 100 tys. złotych zebranych na naszym terenie – informuje szefowa piaseczyńskiego sztabu Katarzyna Hernik. W tym roku celem zbiórki jest podtrzymanie wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz godna opieka medyczna seniorów.
- W Piasecznie, Lesznowoli, Prażmowie i Tarczynie dwustu wolontariuszy z puszkami WOŚP będzie kwestować w różnych uczęszczanych przez mieszkańców miejscach. Liczymy na Państwa hojność - dodaje szefowa sztabu.

23. Finał WOŚP w Piasecznie

Dawid Kwiatkowski to 18-letni wokalista, który szturmem zawojował polską scenę muzyczną, zyskując setki tysięcy fanów w całym kraju, tym samym wyprzedając na pniu dwie trasy koncertowe liczące 50 koncertów. Album Dawida pt. „9893” zapisał się w historii polskiej muzyki jako pierwszy debiutancki krążek, który uzyskał status złotej płyty na trzy tygodnie przed sklepową premierą. Każdy z trzech teledysków Dawida znalazł się na 1. miejscu najważniejszych telewizji muzycznych. W 2013 roku piosenkarz został nagrodzony dwiema statuetkami w kategoriach „Modny Debiut ESKA.pl” oraz „Odkrycie Roku” podczas gali Glam Awards.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Redakcja, 16 lipca 2019