Informacje25 stycznia 2017, 10:00,

Ferie zimowe w Bibliotece Powiatowej

Powiatowa Biblioteka Publiczna w Piasecznie zaprasza wszystkie dzieci od 6-9 lat na Ferie w bibliotece. 15 i 22 lutego (środy) w godz. 16:30-18:00 odbędą się warsztaty „Kaligrafia na wesoło” - czyli sztuka pięknego pisania od podstaw. 17 i 24 lutego (piątki) w godz. 10:00-12:00 odbędą się zajęcia pt. „Baśnioteka” - czyli głośne czytanie wybranych książeczek połączone z warsztatami plastycznymi. Liczba miejsc ograniczona. Zapraszamy na ferie zimowe.

FERIE ZIMOWE W BIBLIOTECE POWIATOWEJ

Informacje21 stycznia 2017, 17:00,

Koncert z okazji Dnia Babci i Dziadka

21 stycznia 2017 roku o godz. 17.00 zapraszamy na koncert z okazji Dnia Babci i Dziadka do Góry Kalwarii. Miejsce: Ośrodek Kultury, Białka 9, Góra Kalwaria. Podczas koncertu wystąpią uczniowie i absolwenci I Niepublicznej Szkoły Muzycznej I stopnia Orfeusz w Górze Kalwarii. Wstęp wolny. Zapraszamy na koncert z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka!

KONCERT Z OKAZJI DNIA BABCI I DZIADKA