Informacje15 stycznia 2018, 07:00,

Ferie zimowe w bibliotece 2018


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Prezentujemy wydarzenia dla dzieci, które odbywać się będą w filiach Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Piaseczno podczas ferii zimowych.

FERIE ZIMOWE W BIBLIOTECE 2018

Biblioteka Główna Oddział dla dzieci – Kościuszki 49
Zajęcia odbywać się będą od godz. 10.00 w terminie od 15 do 19 stycznia. W programie gra w planszówki, warsztaty muzyczne z panem Kacprem „Bum bum – rurkowe wariacje”, warsztaty cyrkowe z iluzją prowadzone przez duet animacyjny Animki – Urodzinki, warsztaty plastyczne, seans filmowy. Obowiązują zapisy pod nr telefonu (22) 7351137, mailem: dzieci@biblioteka-piaseczno.pl lub osobiście w siedzibie biblioteki.

Piaseczno-Osiedle – Szkolna 9
Zajęcia odbywać się będą w drugim tygodniu ferii – od 22 stycznia do 26 stycznia. W poniedziałek dzieci wezmą udział w zajęciach z cyklu „Opowieści snute smyczkiem”, we wtorek zajęcia poprowadzi pan Kacper, w środę odbędą się warsztaty cyrkowe „Z iluzją na wesoło”. W czwartek bibliotekę opanują gorące rytmy – warsztaty muzyczne z wykorzystaniem bum bum rurek poprowadzi pan Kacper. W piątek zapraszamy na bajkę i prażoną kukurydzę. Zapisy pod nr tel. 22 750 69 93.

Józefosław – Urocza 14
Zajęcia odbywać się będą w terminie 15-19 stycznia w godz. 11.00-13.00. W programie:
„Podróżujemy z Nelą” – książkowa wyprawa na biegunpołączona z prezentacją o zwierzętach polarnych, eksperymenty z lodem i praca plastyczna.
„Słomkowe cuda” – zabawy słomkami do napojów, robienie biżuterii i zwierzątek z wykorzystaniem plastikowych słomek.
„Teatrzyk ma zaszczyt zaprosić…” – czytanie fragmentów „Pinokia”, tworzenie ilustracji do tekstu połączone z przedstawieniem historii pajacyka w teatrzyku Kamishibai. Wykonanie poruszającej się pacynki pajacyka.
„Skarpetkowe zabawy” – czytanie fragmentów książki J. Bednarek „Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek” i wykonywanie figurek ze skarpetek i ryżu.
„Origami – baw się z nami” – tworzenie ciekawych form metodą origami.
Zapisy mailowo jozefoslaw@biblioteka-piaseczno.pl lub telefonicznie (22) 390 58 87. Liczba miejsc ograniczona.

FERIE ZIMOWE W BIBLIOTECE 2018

Jazgarzew – Główna 31
Zajęcia odbędą się w poniedziałek, wtorek i środę w godz. 11.00-13.00. zapraszamy na bajkowy dzień z opowieściami i gry planszowe. Zapisy pod nr tel. 22 757 49 74.

Głosków – Parkowa 8
W Głoskowie ferie (15-19 stycznia) odbywać się będą w godz. 11.00-13.00. Zajęcia plastyczne, gry i film dotyczyć będą Smerfów. Zapisy tel. 22 390-58-27 lub gloskow@biblioteka-piaseczno.pl.

Zalesie Górne – Al. Białej Brzozy 3
Zajęcia odbywać się będą w pierwszym tygodniu ferii. Zapraszamy na gry planszowe, warsztaty szydełkowania, teatrzyk Kamishibai oraz zajęcia plastyczne dla dzieci. Zapisy pod nr tel. 22 756 52 24.

Złotokłos – 3-go Maja 30
Zapraszamy dzieci na zajęcia filmowo-książkowe. Zapisy pod nr tel. 22 726 92 01.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje16 stycznia 2018, 08:00,

Bezpłatny kurs komputerowy ECDL w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Trwa nabór na bezpłatny kurs komputerowy współfinansowany ze środków Unii Europejskiej, który odbywać się ma na terenie Piaseczna. Projekt "Kluczowe kompetencje kluczem do sukcesu - program podnoszenia kompetencji komputerowych i językowych osób o niskich kwalifikacjach", skierowany jest do osób powyżej 25 r.ż., z max. średnim wykształceniem, mieszkających na terenie województwa mazowieckiego, którzy nie brali wcześniej udziału w podobnym kursie.

BEZPŁATNY KURS KOMPUTEROWY ECDL W PIASECZNIE

Program kursu:
- podstawy pracy z komputerem
- podstawy pracy w sieci
- przetwarzanie tekstów
- podstawy pracy z arkuszami kalkulacyjnymi

Szkolenie odbywać się będzie w Biurze Projektu Fundacji Hominem przy ul. Puławskiej 45 m. 3 w Piasecznie. Informacje i zapisy pod nr tel. 694–888–345 Organizatorem kursu jest Centrum Edukacyjne Żelazna z Warszawy.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie