Informacje2 lutego 2010, 00:00,

Ferie z kulturą 2010 - ferie zimowe z GOK Lesznowola

Gminny Ośrodek Kultury Lesznowola zaprasza do zapoznania się z rozkładem zajęć, jakie organizowane będą podczas ferii zimowych w filii GOK w Mysiadle oraz w świetlicy w Wólce Kosowskiej. Zapraszają wszystkie dzieci z gminy Lesznowola na ciekawe i wesołe ferie z kulturą. Dzieci zagłębią się w przeróżne tajniki sztuki, czekają na nie zajęcia plastyczne, zabawy integracyjne, bajkowe poranki, gry planszowe, oraz wycieczki na basen, do kina, na kulig, na łyżwy, na kręgle, a na zakończenie zaplanowany jest wspaniały Bal Karnawałowy. Ferie 2010 GOK i GOPS Wolka Kosowska: plik. Ferie 2010 GOK Mysiadło: plik. Zachęcamy do skorzystania z oferty Ośrodka Kultury.

ferie zimowe
autor/źródło: Redaktorzy serwisu mieszkańców gminy Lesznowola
Tematy:Lesznowola

Informacje3 lutego 2010, 00:00,

6 lutego Otwarcie Lodowiska Powiatowego w Piasecznie

W sobotę, 6 lutego 2010 roku, o godz. 17.00 Starosta Piaseczyński Jan Adam Dąbek oraz Przewodnicząca Rady Powiatu Piaseczyńskiego dr Barbara Rudzińska-Mękal dokonają uroczystej inauguracji Lodowiska Powiatowego. Lodowisko znajduje się przy ul. Chyliczkowskiej (obok budynku starostwa) w Piasecznie. Gościem specjalnym, będzie Przemysław Saleta. W trakcie imprezy z pokazem jazdy figurowej wystąpią profesjonalni łyżwiarze z grupy White Stars, uczestnicy programu: Gwiazdy tańczą na lodzie.

Otwarcie Lodowiska Powiatowego w Piasecznie

W programie uroczystego otwarcia, przewidziano także: konkursy dla dzieci, zabawy, mini nauka jazdy figurowej. Imprezę prowadzić będzie Renata Aleksander - utytułowana łyżwiarka, trener i juror programu: Gwiazdy tańczą na lodzie. Serdecznie zapraszamy mieszkańców powiatu piaseczyńskiego. Na miejscu będzie wypożyczalnia łyżew. Wstęp na lodowisko bezpłatny. Zapraszamy!
autor/źródło: Marcin Ciechomski - Wydział Promocji, Kultury i Sportu Starostwo Powiatowe w Piasecznie www.piaseczno.pl