Informacje14 lutego 2014, 00:00,

Ferie na sportowo w Konstancinie-Jeziornie

Uczniowie już odliczają dni do rozpoczęcia ferii zimowych. Tych, którzy spędzą je w domu zapraszamy do Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Konstancinie-Jeziornie. W ramach startującej w poniedziałek (17 lutego) "Zimy w mieście" czekają liczne atrakcje. Bezpłatne zajęcia będą odbywały się w dwóch blokach. Od godz. 11 do godz. 13 ośrodek sportu zaprasza uczniów szkół podstawowych, a w godz. 13-15 gimnazjalistów. W programie tegorocznej "Zimy w mieście" znalazły się m.in.: gry i zabawy zespołowe, konkursy i liczne turnieje sportowe. Nie siedź w domu, spędź ferie na sportowo.

Ferie na sportowo w Konstancinie-Jeziornie

Dla uczniów klas I-III szkół podstawowych GOSiR przygotował w drugim tygodniu ferii (24-28 lutego) półkolonie. Od godz. 9 do godz. 13 najmłodsi mieszkańcy gminy mogą liczyć na szereg atrakcji. Oprócz gier i zabaw zespołowych czekają też zajęcia usprawniające m.in. na świeżym powietrzu oraz wyjścia na basen. Uwaga! Półkolonie są płatne. Ich koszt to 80 zł.

autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna

Informacje14 lutego 2014, 00:00,

KONCERT PIZZA DRIVER COVER BAND

8 Ball Club w Piasecznie zaprasza mieszkańców na koncert zespołu Pizza Driver, który odbędzie się w najbliższą sobotę 15 lutego 2014 roku, start o godzinie 21.00. 8 Ball Club, znajduje się przy ul. Jana Pawła II 10 w Piasecznie (w budynku pod bankiem Millennium, wejście z boku budynku). Strona internetowa 8 Ball Club: www.8ballclub.pl