Informacje10 sierpnia 2016, 10:30,

Falko Show Iluzja Marionetki - Zakątek Kultury w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


10 sierpnia 2016 roku o godz. 10.30 zapraszamy na Falko Show Iluzja Marionetki, w ramach Zakątku Kultury. Miejsce: dziedziniec Przystanku Kultury, Pl. Piłsudskiego 9 w Piasecznie. Wstęp wolny. Ilość miejsc ograniczona. Uwaga: w przypadku deszczu impreza będzie się odbywała w sali widowiskowej. Grupy zorganizowane powyżej 10 osób proszone są o rezerwację . Kontakt: katarzyna.resiak@kulturalni.pl tel. 519 388 690.

FALKO SHOW ILUZJA MARIONETKI - ZAKĄTEK KULTURY W PIASECZNIE

FALKOSHOW. Iluzja marionetki - czas trwania: 45 minut; forma: widowisko marionetkowe; rodzaj: spektakl familijny, interaktywny Jak bardzo dokładnie marionetka jest w stanie oddać charakterystyczne ruchy światowych gwiazd estrady? Jest to możliwe tak idealnie, iż urzeczeni ruchem lalek na niciach widzowie nie odczuwają upływu czasu! Wielcy świata muzyki spotykają się w jednym miejscu: Michael Jackson, Tina Turner, Elvis Presley i inni poruszają się w rytm swoich przebojów dzięki zręcznej animacji Krzysztofa Falkowskiego. Iluzja pochłania! Aby jednak uczestnicy pokazu nie zapomnieli zupełnie o otaczającej ich rzeczywistości, w widowisko wplecione są warsztaty teatralne na temat teatru marionetkowego.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje12 sierpnia 2016, 19:00,

Vecordia Rynek Muzyczny Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

12 sierpnia 2016 roku o godz. 19.00 w ramach Rynku Muzycznego w Piasecznie, wystąpi zespół Vecordia. Miejsce: scena na Rynku Miejskim, Pl. Piłsudskiego w Piasecznie.

VECORDIA RYNEK MUZYCZNY PIASECZNO

Vecordia to pomost łączący pierwotną siłę drzemiącą w ludowej muzyce z potęgą współczesnego brzmienia. To nie cepelia ani łowickie wycinanki. To nie kapela przygrywająca wiejskiemu chórkowi, to nie jest kolejny zespół. Vecordia to nowe doświadczenie dla wszystkich zmysłów. To historie opowiadane dźwiękiem, światłem, scenografią i ruchem. Dzięki wyjątkowej przebojowości, zapewniliśmy świetną zabawę na dziesiątkach koncertów. Mieliśmy przyjemność grać na jednej scenie z takimi sławami jak Korpiklaani, Eluveitie, Jelonek, Hunter, Tubro, Kat i wielu, wielu innych. Fanpage zespołu Vecordia www.facebook.com/VecordiaFolk

 

Członkowie zespołu Vecordia: Martyna "Tirli" Jakubiak - wokal, instrumenty dodatkowe; Grzegorz "Grzesław" Krzyżanowski - gitara; Krzysztof 'Kisiel' Biaduń - perkusja, instrumenty perkusyjne; Adriana Malicka - gitara basowa; Paulina Zysk - flet poprzeczny, chórki; Dominika Bienias - skrzypce; Arkadiusz Gołąb - realizator dźwięku.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie