Informacje21 sierpnia 2016, 18:00,

Fajer i Kapela Spod Stołu - koncert leśny w Magdalence

21 sierpnia 2016 roku o godz. 18.00 zapraszamy na szantowy koncert leśny na Górkach Piaskowych w Magdalence w wykonaniu Fajer i Kapeli Spod Stołu. Wstęp wolny! Zapraszamy na muzyczny, szantowy wieczór wśród rozkołysanych drzew magdaleńskiego lasu.

FAJER I KAPELA SPOD STOŁU - KONCERT LEŚNY W MAGDALENCE

FAJER I KAPELA SPOD STOŁU to przedsięwzięcie szantowe mające na celu rozbawienie i „rozśpiewanie” jak największej ilości słuchaczy, w jak najkrótszym czasie, przy jak najmniejszych stratach zarówno własnych, organizatora, jak i publiczności. Przedsięwzięcie ujawnia się w różnych mutacjach w zależności od zapotrzebowania (bądź budżetu): Fajer solo, duet Fajer + Krzyś, duet Fajer + Włodek lub pełny skład trzyosobowy. W szczególnych przypadkach zapraszamy do współpracy naszego przyjaciela, byłego członka zespołu, wirtuoza skrzypiec Marcina Drabika – nikt w Polsce tak nie gra, jak on. Niezależnie od tego, jaka mutacja występuje, doskonała zabawa jest obowiązkowa. Brawurowa konferansjerka, doskonały kontakt z publicznością, żywiołowe, perfekcyjne, często improwizowane granie - tak po prostu jest. W repertuarze mamy właściwie wszystko, co powstało w klimacie szantowym, jak również kilka utworów autorskich, które urosły do rangi standardów. Występujemy w całej Polsce (nasz port macierzysty to Warszawa) na regatach, targach, spotkaniach integracyjnych, firmowych i wszelkiego rodzaju imprezach, związanych z wodą. Już od kilkunastu lat zagraliśmy ponad tysiąc koncertów (!), więc nic co ludzkie nie jest nam obce. Możemy zarówno zagrać wielki koncert plenerowy, prowadzić kilkugodzinną imprezę ze wspólnym śpiewaniem i konkursami, jak i wprowadzić publiczność w kameralny nastrój snując morskie ballady.

Informacje19 sierpnia 2016, 21:30,

Za jakie grzechy dobry Boże - kino plenerowe nad stawem w Mysiadle

Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli serdecznie zapraszamy do Kina Plenerowego na film komediowy pt. Za jakie grzechy dobry Boże, który wyświetlony zostanie 19 sierpnia 2016 roku o godz. 21:30. Miejsce: Mysiadło nad stawem. Wstęp wolny. Organizatorzy proszą zabrać ze sobą przekąski, a może i kawę w termosie? No i ubrać się trzeba ciepło, bo sierpniowe noce nie są już takie ciepłe. Gwarantowana jest przemiła atmosfera i dużo dobrego humoru!

ZA JAKIE GRZECHY DOBRY BOŻE - KINO PLENEROWE NAD STAWEM W MYSIADLE

Za jakie grzechy dobry Boże - wywodzący się z wyższych sfer konserwatywni katoliccy małżonkowie są zawiedzeni niekatolickimi mężami trzech córek. Czara goryczy się przelewa, gdy czwarta córka przyprowadza do domu narzeczonego. Reżyseria: Philippe de Chauveron. Czas trwania: 92 minut. Gatunek: Komedia. Obejrzyj film Za jakie grzechy dobry Boże.