Informacje10 maja 2018, 15:00,

Face to face z klientem - Lesznowolskie Spotkania Biznesowe

Wójt i Samorząd Gminy Lesznowola zapraszają przedsiębiorców i osoby planując założyć własna działalność gospodarcza na Lesznowolskie Spotkania Biznesowe. Spotkanie odbędzie się 10 maja 2018 roku w sali GOK w Mysiadle ul. Topolowa 2 w godz.17.00-20.00.

FACE TO FACE Z KLIENTEM - LESZNOWOLSKIE SPOTKANIA BIZNESOWE

Na spotkaniach przedsiębiorcy będą mieli okazje uzyskać przydatną wiedzę z obszarów zarządzania firmą a także nawiązywać wartościowe relacje biznesowe. Warsztat biznesowy: Face to face z klientem - jak go oczarować na spotkaniu? poprowadzi Natalia Kościuk Część networkingowa, podczas której każdy z uczestników będzie miał 1,5 minuty, żeby zaprezentować siebie i swoją działalność odbędzie się w drugiej części spotkania. Warto zaopatrzyć się w wizytówki. Udział w spotkaniach jest bezpłatny. Zgłoszenia udziału można dokonać wysyłając maila na adres:networking.lesznowola@o2.pl lub dzwoniąc pod numer 502 277 529

Informacje11 maja 2018, 17:00,

Polscy szpiedzy w Konstancinie-Jeziornie - pokaz specjalny

11 maja 2018 roku o godz. 19.00 odbędzie się pokaz specjalny Polscy szpiedzy w Konstancinie-Jeziornie. Miejsce: Konstanciński Dom Kultury, ul. Mostowa 15, Konstancin-Jeziorna. Wstęp wolny. Wejściówki do odbioru w recepcji od 8 maja.

POLSCY SZPIEDZY W KONSTANCINIE-JEZIORNIE - POKAZ SPECJALNY

Polscy szpiedzy to seria dokumentalna, w której na światło dzienne wychodzą tajemnice operacji polskiego wywiadu. Poznajemy fascynujące i skomplikowane życiorysy szpiegów. Twórcy programu, wraz z prowadzącym Markiem Zającem docierają do unikatowych dokumentów IPN, niepublikowanych nigdy wcześniej materiałów wideo oraz do członków rodzin agentów. Zapraszamy na specjalny pokaz dwóch odcinków serii poświęconych szpiegom Władysławowi Mrozowi oraz Tomaszowi Turowskiemu. Po seansie spotkanie z twórcami, m.in. reżyserem Radosławem Dunaszewskim. Zachęcamy do zadawania pytań i dyskusji na temat serialu oraz pasjonującej historii wywiadu, którą odsłania.