Informacje21 stycznia 2016, 21:08,

EVA Park Life & SPA w Konstancinie-Jeziornie otwarte dla gości


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


EVA Park Life&SPA w Konstancinie-Jeziornie otwiera swoje podwoje dla gości. Obiekt wyspecjalizowany w wysokiej klasy usługach SPA i wellness, z filozofią kompleksowego podejścia do współczesnych potrzeb jest wyjątkowym miejscem na mapie Polski.

EVA PARK LIFE&SPA W KONSTANCINIE-JEZIORNIE OTWARTE DLA GOŚCI

Na terenie EVA Park Life&SPA znajduje się jedyny na Mazowszu basen mineralno-solankowy, zasilany bezpośrednio z naturalnego źródła solanki wydobywanej z własnego ujęcia z głębokości 1750 m. Na łącznej powierzchni 3826 m2 znalazło się także 27 pokoi hotelowych oraz strefa Wellness&SPA, gabinety, sale konferencyjne i Restauracja Przedwiośnie. Wszystko to w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Uzdrowiskowego i tężni.

Stawiamy na kompleksowość. Dla dobrego samopoczucia, zdrowia i świetnego wyglądu niezbędne jest holistyczne podejście do potrzeb każdego z naszych gości – stąd współpraca fizjoterapeutów, specjalistów odnowy biologicznej, kosmetologów i dietetyków – to nasz wyróżnik. Do dyspozycji naszych gości oddajemy między innymi centrum modelowania sylwetki oraz szeroki pakiet usług z zakresu kosmetologii. Lubiących aktywny wypoczynek zapraszamy do korzystania z ulokowanej w obiekcie sali treningowej, w której prym wiedzie między innymi platforma Gravity umożliwiająca wykonywanie ponad 300 ćwiczeń i pomagająca nie tylko we wzmocnieniu mięśni, ale także stanowiąca niezbędny element w procesie kształtowania sylwetki – mówi Magdalena Czarnota, Kierownik Strefy Wellness&SPA.

EVA PARK LIFE&SPA W KONSTANCINIE-JEZIORNIE OTWARTE DLA GOŚCI

Ważną rolę w nowym obiekcie odgrywa także menu. Szefem kuchni w Restauracji Przedwiośnie jest Łukasz Konik. W grudniu 2009 roku, jako najmłodszego szefa kuchni, do swojego elitarnego grona przyjęła go Fundacja Klubu Szefów Kuchni, której członkami są tak znane postacie, jak Kurt Scheller czy Karol Okrasa.

Nowy szef kuchni postawił na autorskie menu, a w nim znajdziemy między innymi nowe spojrzenie na tradycyjne produkty, często zapomniane, choć od dawna wykorzystywane w kuchni polskiej. Różne techniki gotowania oraz otwartość na potrzeby dietetyczne gości to niewątpliwy wyróżnik miejsca. W kuchni Łukasza Konika znajduje się nawet specjalne stanowisko do przygotowywania potraw zgodnych z zasadami diety bezglutenowej.

Doskonały smak może być atrybutem również kuchni dietetycznej. Przedwiośnie to swoista mieszanka smaków i oferty. Znajdą tu swoje ulubione potrawy zarówno osoby, które nie muszą kierować się w kuchni ograniczeniami, jak i te które z różnych przyczyn muszą wystrzegać się niektórych produktów. Reasumując – nieważne co moi goście wybiorą z menu, w potrawie tej znajdą doskonały smak i najwyższą jakość – mówi Łukasz Konik, Szef Kuchni Restauracji Przedwiośnie.

Przeczytaj też: Trzy bilboardy za Ebbing Missouri w Kinie Plenerowym w Konstancinie

EVA PARK LIFE&SPA W KONSTANCINIE-JEZIORNIE OTWARTE DLA GOŚCI

Niewątpliwie filozofia prezentowana przez EVA Park Life&SPA to nowe spojrzenie na uzdrowisko. Miejsce nastawione na relaks i najwyższą jakość usług, zachęca dbałością o szczegóły. Niezależnie od strefy pobytu. Urzekająca lokalizacja o każdej porze roku może być dodatkowym atutem i atrybutem miejsca, zarówno dla gości indywidualnych, jak i biznesowych.

Zespół EVA Park Life&SPA złożony jest z ekspertów z wieloletnim doświadczeniem w poszczególnych segmentach usług, a jak podkreśla dyrekcja obiektu kryterium bardzo ważnym przy jego budowaniu była również pasja i otwartość na filozofię miejsca.

Obok zrealizowanego już projektu EVA Park Life&SPA, Zarząd Uzdrowiska planuje w przyszłym roku oddanie do użytku Szpitala Rehabilitacji Kardiologicznej i Neurologicznej. Kilka tygodni temu pierwszych pacjentów po rewitalizacji przyjął obiekt Centrum Terapii Narządu Ruchu Biały Dom, który świadczy usługi w zakresie fizjoterapii, kinezyterapii i EGZOrehabilitacji. W rozmowach z przedstawicielami EVA Park Life&SPA podkreślana jest dobra współpraca z miastem i jego otwartość na rewitalizację tej części Konstancina.

EVA PARK LIFE&SPA W KONSTANCINIE-JEZIORNIE OTWARTE DLA GOŚCI

Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa w ramach priorytetu VI, działania 6.2. Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013. Stanowi część projektu pn. „Rozbudowa i modernizacja infrastruktury uzdrowiskowej Konstancina-Zdrój”.

Więcej informacji na temat EVA Park Life&SPA można znaleźć na stronie: www.evapark.pl

Zdjęcia wykonał: Szymon Polański

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje30 stycznia 2016, 08:00,

Ferie zimowe z Fundacją Eco Choice


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Wprowadzenie do niezwykłego świata projektowania i modelowania 3D oraz animacji proponuje podczas ferii Fundacja Eco Choice.

FERIE ZIMOWE Z FUNDACJĄ ECO CHOICE

- Chcesz wiedzieć jak powstają w filmach stacje kosmiczne, roboty, pojazdy latające, pływające i jeżdżące? Chcesz się poczuć jak na planie filmowym, gdzie musisz stworzyć scenografię?! Przyjdź na warsztaty zimowe. Poczujesz przedsmak przygody. Jak Cię to zainteresuje, to zaraz po feriach zagłębiamy się w tajniki projektowania 3D w profesjonalnym programie projektowym. A wtedy każdy model, który stworzysz w tym programie, np pojazd, postać, zbroję, budynek oczywiście w skali, WYDRUKUJEMY ZA POMOCĄ DRUKARKI 3D!!! Swoje dzieło stworzone na ekranie będziesz mógł zabrać do domu! A jeśli będziesz chciał zaznać większej przygody, to zaprosimy Cię do budowy SPACE ISLANDS. Wirtualnej wyspy zawieszonej w galaktyce, gdzie powstają kompleksy budowli w niezwykłej przestrzeni ograniczone jedynie wyobraźnią uczestników - zachęca Paweł Chrzanowski z Fundacji Eco Choice.

FERIE ZIMOWE Z FUNDACJĄ ECO CHOICE

Warsztaty z budowy modeli 3D z kartonu odbywać się będą podczas ferii od poniedziałku do piątku w godz 9:00-12:00 (3h). Koszt uczestnictwa za 15h zajęć wynosi 150 zł. Warsztaty adresowane są dla uczestników od 8 lat. Zapisy pod nr. telefonu 514 168 727. Ilość miejsc jest ograniczona.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie