Informacje14 lipca 2018, 16:00,

Enerjazzer zagra letni koncert na skwerze Kisiela w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Centrum Kultury chce ożywić nowo zrewitalizowany skwer Kisiela w Piasecznie i proponuje cykl letnich koncertów plenerowych. Pierwszy z nich odbędzie się 14 lipca 2018 roku o godz. 18.00 i wystąpi na nim zespół Enerjazzer. Zapraszamy na letni koncert plenerowy w Piasecznie.

ENERJAZZER ZAGRA LETNI KONCERT NA SKWERZE KISIELA W PIASECZNIE

Enerjazzer to grupa założona w roku 2007 przez puzonistę Adama Solskiego. Muzyka zespołu to stary, radosny jazz tradycyjny i nie jest to jeden stylistyczny posiłek, lecz urozmaicona uczta. Proponowane menu to: Ragtime, Blues, Dixieland, New Orlean’s, Chicago, a zwłaszcza danie królewskie - Swing. Na repertuar zespołu składają się między innymi takie projekty jak: BLUESLANDIA - inspirowana bluesem; POLANDIA - udowadnia, iż Polacy nie gęsi, swe standardy mają, a muzyka polska jest muzyką światowego formatu oraz BAJKOLANDIA - czyli jazzowe opracowania muzyki z filmów i bajek dla dzieci.

ENERJAZZER ZAGRA LETNI KONCERT NA SKWERZE KISIELA W PIASECZNIE

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje14 lipca 2018, 06:00,

Garmin Iron Triathlon w najbliższy weekend w Piasecznie 2018


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Zmiana terminu zawodów w Piasecznie z tradycyjnego, majowego na lipcowy była dla wszystkich startujących w cyklu od lat nie lada zaskoczeniem. Jednak przeniesienie terminu imprezy i jej rozłożenie na dwa dni spowodowało zwiększenie limitów, a tym samym jeszcze większa liczba chcących wystartować w tych popularnych zawodach będzie miała okazję ścigać się pod Warszawą już 14 i 15 lipca 2018 roku. Na listach startowych widnieją nazwiska blisko 1000 zawodników!

GARMIN IRON TRIATHLON W NAJBLIŻSZY WEEKEND W PIASECZNIE 2018

Piaseczno będzie już piątym etapem tegorocznej edycji cyklu Garmin Iron Triathlon. W sobotę 14 lipca triathloniści rywalizować będą na dystansie 1/8 IM (0,475 km pływania – 22,5 km jazdy na rowerze i 5,275 km biegu) indywidualnie oraz w sztafetach, w których jedna osoba płynie, druga jedzie na rowerze, a trzecia biegnie. W niedzielę 15 lipca odbędzie się wyścig na popularnej „ćwiartce”, czyli 1/4 IM (0,95 km – 45 km – 10,55 km, indywidualnie i w sztafetach). Frekwencja w Piasecznie zawsze dopisuje, dzięki czemu zgromadzeni kibice mają doskonałą okazję do śledzenia zaciętej sportowej rywalizacji. Listy startowe nie zostały jeszcze zamknięte i to już ostatni moment, aby zapisać się na zawody.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

GARMIN IRON TRIATHLON W NAJBLIŻSZY WEEKEND W PIASECZNIE 2018

W tym roku w ramach Garmin Iron Triathlon Piaseczno 2018 zostanie przeprowadzona dodatkowa klasyfikacja pod nazwą „TriathlonowyEkiden – firmowa sztafeta”. Do udziału w tych zmaganiach zgłosiło się kilkadziesiąt drużyn z całej Polski. Jak co roku organizatorzy nie zapominają również o najmłodszych i kolejny raz imprezą towarzyszącą triathlonowi będą zawody biegowe – Garmin Kids. Dzieci będą miały możliwość startu w biegach na trzech dystansach: 200 m (1-7 lat), 500 m (8-11 lat) oraz 1000 m (12-15 lat).

GARMIN IRON TRIATHLON W NAJBLIŻSZY WEEKEND W PIASECZNIE 2018

Trasa zawodów nie zmieni się w stosunku do roku ubiegłego. Triathlon w Piasecznie odbędzie się tradycyjnie na „Górkach Szymona”, popularnym miejscu wypoczynku wśród mieszkańców. W połączonych zbiornikach na terenie tego rezerwatuwydmowego odbędzieetap pływacki zawodów. Strefa zmian, podobnie jak w sezonie 2017, zostanie zlokalizowana na Al. Brzóz, natomiasttrasa kolarska poprowadzona będzie w stronę Jaroszowej Woli, przez miejscowości: Jazgarzew, Łbiska, Pęchery iPiskórka. Trasa biegowa prowadzić będzie wokół rezerwatu, a zgromadzeni na ulicach pobliskiego osiedla kibice będą mogli obserwować niezwykle widowiskowe zawody. Na „Górkach Szymona” zlokalizowane będzie biuro zawodów oraz strefa EXPO, w której swoje produkty i usługi prezentować będą Sponsorzy i Partnerzy tegorocznego cyklu Garmin Iron Triathlon. Najmłodsi będą mogli bawić się w specjalnej strefie rodzinnej przygotowanej przez firmę Beko.

GARMIN IRON TRIATHLON W NAJBLIŻSZY WEEKEND W PIASECZNIE 2018

Aby zapisać się na zawody wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy znajdujący się na oficjalnej stronie cyklu: www.irontriathlon.pl. Więcej informacji znajdziecie na profilu Garmin Iron Triathlon na portalu Facebook www.facebook.com/irontriathlon/

GARMIN IRON TRIATHLON W NAJBLIŻSZY WEEKEND W PIASECZNIE 2018

Mieszkańcy Piaseczna, a także okolicznych miejscowości: Jazgarzew, Łbiska, Pęchery, Piskórka i Jaroszowa Wola, muszą przygotować się nie tylko na sportowe emocje, ale także na okresowe utrudnienia w ruchu drogowym. Szczegóły poniżej:

Informujemy, że w dniu 14 lipca (sobota) w godz. 08:30-10:30, a także w dniu 15 lipca (niedziela) w godzinach 08:30-12:00 zostanie całkowicie wstrzymany ruch na następujących ulicach: al. Brzóz, Osikowa, Wilanowska, Jeziorki, Piękna, Sosnowa, Parkowa, Dworska, Źródlana i Główna, a także na trasie ul. Szkolna (Jazgarzew), ul. Bolesława Chrobrego (Łbiska), Pęchery, Piskórka, Jaroszowa Wola. W trakcie trwania zawodów prosimy o kierowanie się wyznaczonymi przez organizatorów objazdami oraz o postępowanie zgodnie z poleceniami służb zabezpieczających trasę. Kierowców poruszających się w kierunku Piaseczna od strony Prażmowa prosimy o kierowanie się objazdem przez miejscowości Łoś, Runów i Gołki. Kierowców poruszających się w kierunku Piaseczna od strony Zalesia Górnego prosimy o kierowanie się objazdem przez miejscowości Jesówka i Żabieniec. Szczegółowa mapa przebiegu tras wszystkich konkurencji znajduje się na stronie organizatora - http://irontriathlon.pl/triathlon-piaseczno/trasa/ Bardzo prosimy również o zwrócenie uwagi na zmienione oznakowanie. Ruchem kierować będą funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji oraz służby organizatora. Przepraszamy za utrudnienia i zachęcamy do kibicowania zawodnikom. Organizatorzy

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie