Informacje5 grudnia 2009, 00:00,

EMOCJE zaproszenie na widowisko taneczne w Piasecznie

Teatr Tańca Szansa zaprasza na premierowe widowisko tańca klasycznego i współczesnego pt. EMOCJE WSPANIA£E BOżE NARODZENIE. Spektakl odbędzie się 6 grudnia 2009 roku (niedziela) o godz. 19.30 w domu parafialnym przy kościele św. Anny w Piasecznie, plac im. J. Piłsudskiego 10. Gościnnie wystąpią: Zespół Styl oraz Studio Scena. Reżyseria i choreografia: Andrzej Gołębiewski. Kostiumy: Teresa Grabowicz. Realizacja oświetlenia i nagłośnienia: Ireneusz Kozłowski. Reżyseria oświetlenia: Maciej Oficjalski. Projekty graficzne: Kamil Przepiórkowski. Wstęp wolny!

EMOCJE WSPANIA£E BOżE NARODZENIE

Przedstawienie zrealizowano w ramach projektu "Powiat Piaseczyński Stolicą Kulturalną Mazowsza 2009", dzięki wsparciu finansowemu Powiatu Piaseczyńskiego i parafii św. Anny w Piasecznie oraz dzięki organizacji artystycznej teatru "Szansa".
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje5 grudnia 2009, 00:00,

Zima i bałwanek Franek - Bajkowa Niedziela Piaseczno

Miejsko Gminny Ośrodek Kultury Piaseczno w ramach Bajkowej Niedzieli dla Maluchów przygotował spektakl dla dzieci pod tytułem: Zima i bałwanek Franek, w wykonaniu Zespołu Artystycznego KOP. Bajkowa Niedziela odbędzie się w najbliższą niedzielę 6 grudnia 2009 roku, o godzinie 16:00 w sali Ośrodka Kultury przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. Wstęp na spektakl kosztuje 10 zł (dzieci) oraz 5 zł (dorośli), do nabycia na pół godziny przed spektaklem. Zapraszamy na Bajkową Niedzielę w Piasecznie.

BAJKOWA NIEDZIELA PIASECZNO

Zima i bałwanek Franek. W przedstawieniu tym głównymi postaciami są: Zima i bałwanek o imieniu Franek. W widowiskach zespołu KOP bohaterowie przeżywają zabawne przygody, a dzieci poznają cechy charakterystyczne dla danej pory roku, tj. nazwy miesięcy, pogodę i zmiany, jakie zachodzą w przyrodzie. We wszystkich spektaklach dzieci czynnie uczestniczą w akcji, włączane są do wspólnej zabawy, również do wspólnego śpiewania piosenek, które są ściśle związane z tematem poszczególnych przedstawień cyklu. Spektakle utrzymane są w konwencji kabaretowej, ale nie tylko bawią dzieci - równocześnie uczą i wychowują. Występują i śpiewają „na żywo” profesjonalni artyści estradowi.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno