Informacje19 maja 2007, 00:00,

Eliminacje Mistrzostw Polski modeli OFF-ROAD - Piaseczno

Europejskie Stowarzyszenie Sportów Ekstremalnych oraz RcMonster, ZG LOK Warszawa, zapraszają w ten weekend: 19 i 20 maja 2007 roku na I Eliminacje Mistrzostw Polski Modeli OFF-ROAD i jednocześnie II Eliminacje Krajowych Mistrzostw Modeli Zdalnie Sterowanych OFF-ROAD E.S.S.E RC Monster CUP. Zawody odbędą się na torze modelarskim RcMonster, przy ulicy Puławskiej 31, Piaseczno.

I Eliminacja Mistrzostw Polski modeli off-road, II Eliminacja Krajowych Mistrzostw Modeli Zdalnie Sterowanych OFF-ROAD E.S.S.E RC Monster Cup, Piaseczno 2007

Organizatorzy zapewniają, że podczas trwających dwa weekendowe dni zmagań nie zabraknie sportowych emocji. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody. Klasy modeli zdalnie sterowanych: IC-8 Buggy, IC-8 Truggy, IC-8 MT Open, IC-8 MT Standard, IC-5.

Program Eliminacji Mistrzostw Polski OFF-ROAD w Piasecznie:
Sobota 19 maja 2007: w godzinach 10:00 - 18:00 odbędą się eliminacje w poszczególnych klasach.
Niedziela 20 maja 2007: w godzinach 10:00 - 16:00 odbędą się półfinały i finały w poszczególnych klasach.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy na Eliminacje Mistrzostw Polski modeli OFF-ROAD! Dobra zabawa gwarantowana!

Informacja powiązana tematycznie: Finał Winter Cup ESSE modeli OFF-ROAD.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno

Informacje19 maja 2007, 00:00,

Active Rock Party - Rockoteka Wodzireja Zenka Piaseczno

Miejsko Gminny Ośrodek Kultury w Piasecznie zaprasza na imprezę Active Rock Party, która odbędzie się w sobotę 19 maja 2007 roku, o godzinie 19:00 w sali Ośrodka Kultury w Piasecznie, przy ulicy Kościuszki 49. Active Rock Party, czyli Rockoteka Wodzireja Zenka. Wstęp na rockotekę 6 złotych.

Informację otrzymaliśmy od Katarzyny Hernik z Ośrodka Kultury w Piasecznie, w ramach naszej współpracy (współpracują z nami).
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno