Informacje6 maja 2016, 20:00,

Electronic Dance Music - Muzyczny Piątek w Górze Kalwarii

6 maja 2016 roku o godz. 20.00 odbędzie się spotkanie w ramach akcji Muzyczny Piątek - Electronic Dance Music. Podczas wieczoru wystąpi: Paweł Kurowski i DJ Blackk. Miejsce: Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii przy ul. Jana Białka 9, Góra Kalwaria. Zapraszamy!

ELECRONIC DANCE MUSIC - MUZYCZNY PIĄTEK W GÓRZE KALWARII

Informacje7 maja 2016, 11:00,

Piaseczyński Pokaż Talent - przyjdź na eliminacje w Piasecznie

7 maja 2016 roku w godzinach 11:00 - 14:00 odbędą się eliminacje do konkursu organizowanego przez Młodzieżową Radę Gminy Piaseczno pod nazwą "Piaseczyński Pokaż Talent" w gminie Piaseczno. Miejsce: Dom Kultury w Piasecznie ul. Kościuszki 49, Piaseczno. Piaseczno odkrywa talenty! Śpiewasz, tańczysz a może dobrze żonglujesz? Zgłoś się już dziś i wygraj super nagrody, dzięki którym będziesz miał/a szansę na dalsze rozwijanie swojej pasji. Konkurs jest dla dzieci i młodzieży z powiatu piaseczyńskiego w wieku 5-20 lat!

PIASECZYŃSKI POKAŻ TALENT - ELIMINACJE W PIASECZNIE

Formularz do zapisów: docs.google.com/formularz