Informacje4 czerwca 2015, 16:30,

Ekstraliga Kobiet: KS GOSiRKi POLFLAM Piaseczno - KKP Bydgoszcz

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na mecz o Mistrzostwo Ekstraligi Kobiet w Piasecznie, pomiędzy drużynami: KS GOSiRKi POLFLAM Piaseczno vs KKP Bydgoszcz, który odbędzie się w najbliższy czwartek 4 czerwca 2015 roku o godzinie 16:30 na Stadionie Miejskim GOSiR w Piasecznie przy ul. 1 Maja 16.

Ekstraliga Kobiet: KS GOSiRKi POLFLAM Piaseczno - KKP Bydgoszcz

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=32&t=5491&start=45
Informacje6 czerwca 2015, 11:00,

Weź udział w kampanii Ekoodpowiedzialni w galerii Auchan Piaseczno i dbaj o środowisko

Po co i jak segregować odpady? Czy mamy wpływ na to, jak wygląda nasze środowisko? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań będzie można znaleźć w najbliższą sobotę w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno. Odbędzie się tam spotkanie w ramach ogólnopolskiej kampanii edukacyjnej „Ekoodpowiedzialni”.

WEŹ UDZIAŁ W KAMPANII EKOODPOWIEDZIALNI W GALERII AUCHAN PIASECZNO I DBAJ O ŚRODOWISKO

Recykling stosu gazet o wysokości 125 cm pozwala na uratowanie sześciometrowej sosny, a z 35 butelek PET można wykonać jedną bluzę z polaru. Dlatego warto segregować domowe odpady i w ten sposób przyczynić się do ochrony środowiska.

Podczas spotkania „Ekodpowiedzialni” w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno, najmłodsi goście i ich rodzice będą mogli przekonać się, że wystarczy mała zmiana ich codziennych nawyków, aby ograniczyć negatywny wpływ na środowisko.

Dzieci będą zdobywały wiedzę o ekologii podczas zabaw, praktycznych ćwiczeń i łamigłówek oraz warsztatów plastycznych. Rodzice i ich pociechy otrzymają materiały informacyjne, które pozwolą utrwalić wiedzę zdobytą podczas spotkań. Każdy otrzyma również sadzonkę, którą będzie można uprawiać w przydomowym ogródku lub na balkonie.

Spotkanie w ramach kampanii „Ekoodpowiedzialni” odbędzie się w sobotę 6 czerwca 2015 roku w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno, przy ul. Puławskiej 46 w Piasecznie, w godzinach 11.00-17.00. Udział we wszystkich animacjach jest bezpłatny.

Wszelkie informacje na temat kampanii „Ekoodpowiedzialni” oraz materiały informacyjne można znaleźć na stronie www.ekoodpowiedzialni.pl. W serwisie internetowym zaprezentowano również porady, w jaki sposób oszczędzać wodę, energię elektryczną i prawidłowo segregować śmieci. Ekoodpowiedzialni” to ogólnopolska kampania organizowana przez Centra Handlowe Auchan. Odbywa się w kolejne weekendy od marca do czerwca 2015 r. w 22 galeriach handlowych Auchan.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Redakcja, 16 lipca 2019