Informacje20 września 2015, 12:00,

EkoNiedziela 2015 warsztaty ekologiczno-sportowe w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


20 września 2015 roku na Rynku w Piasecznie zagości EkoNiedziela. EkoNiedziela” to warsztaty sportowo- ekologiczne, cykliczne, odbywające się dwa razy w roku. Organizatorem warsztatów jest Piaseczyńska Fundacja Ekologiczna przy wsparciu Gminy Piaseczno. Patronat honorowy nad imprezą sprawuje Burmistrz Miasta i Gminy Piaseczno Zdzisław Lis. Główne założenia warsztatów to przede wszystkim upowszechnienie wśród dzieci i młodzieży nawyków zdrowego stylu życia, edukacja oraz kształtowanie aktywnej postawy wobec przyrody.

EKONIEDZIELA 2015 WARSZTATY EKOLOGICZNO-SPORTOWE W PIASECZNIE

Stałe punkty warsztatów to prezentacja dyscyplin sportowych oraz turnieje sportowe prowadzone przez piaseczyńskie stowarzyszenie i kluby sportowe, zajęcie plastyczne związane z edukacją oraz ekologią, konsultacje dotyczące ochrony środowiska i ładu przestrzennego w Gminie Piaseczno, prelekcje o ekologii, spotkania z przyrodnikami, doradztwo w dziedzinie edukacji, zajęcia plastyczno-techniczne o tematyce ekologicznej. Każdy z uczestników dostaje okolicznościowy upominek, warsztaty są bezpłatne. Zapraszamy.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Komentarze

Martin, 16 lipca 2019
wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=6&t=6002&start=15
Informacje19 września 2015, 17:00,

40-lecie Grupy Piaseczno w Kolonii Artystycznej w Zalesiu Dolnym


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Z okazji jubileuszu 40-lecia Grupy Piaseczno zapraszamy 19 września 2015 roku do Kolonii Artystycznej na wernisaż wystawy malarstwa. Wernisaż wystawy prac wykonanych przez członków Grupy Piaseczno rozpocznie się o godz. 17.00 w Kolonii Artystycznej przy ul. Dębowej 3 w Piasecznie - Zalesiu Dolnym. Uświetni go koncert muzyki klasycznej w wykonaniu Trio Archetto. Wystawę można będzie zwiedzać do 3 października.

40-LECIE GRUPY PIASECZNO W KOLONII ARTYSTYCZNEJ W ZALESIU DOLNYM

GRUPA PIASECZNO istnieje tak długo, że na stałe wpisała się w krajobraz artystyczny naszego powiatu. Niestety, mało osób zdaje sobie sprawę z jej niezwykłości. Tworzy ją trzydziestu sześciu artystów, zajmujących się wieloma dyscyplinami sztuk plastycznych – amatorów oraz twórców profesjonalnych, połączonych więzią przyjaźni. Przyjaźni niezwykłej, bo międzypokoleniowej. Rozpiętość wiekowa członków Grupy Piaseczno jest znaczna. Ku zdumieniu wielu to właśnie jest jej atutem. Doświadczeni artyści uczą młodych, którzy często nie mieli żadnego profesjonalnego spotkania ze sztuką. Najczęściej spotykamy się podczas wspólnej pracy twórczej na plenerach malarskich lub w trakcie lekcji, które odbywają się indywidualnie w domach artystów. Każdy może liczyć na poradę i korektę od innych członków Grupy. Przyjaźń oraz okazywana pomoc dotyczy nie tylko działalności artystycznej, lecz także odczuwana jest w życiu codziennym. Kto nie był z nami na plenerze, pewnie nie wie, że moi przyjaciele z Grupy są obdarzeni ogromnym poczuciem humoru, więc podczas deszczowych, plenerowych wieczorów na nudę narzekać nie możemy! O tym wszystkim mogę zaświadczyć sama jako uczestnik Grupy. Serdecznie zapraszamy młodych twórców szeroko pojętej sztuki plastycznej z naszego powiatu, którzy chcieliby wnieść cząstkę siebie, swojej twórczości, a także świeże pomysły do naszego dorobku i działalności. [Henryka Masłowska opiekun Grupy Piaseczno]

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Komentarze

Redakcja, 16 lipca 2019
Kolonia artystyczna http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=6&t=7653&start=30
Redakcja, 16 lipca 2019
Grupa Piaseczno http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=4&t=3367

Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie