Informacje12 czerwca 2008, 00:00,

Ekologiczno - Integracyjny Piknik Józefosław i Julianów

Stowarzyszenie Nasz Józefosław i Julianów oraz Sołectwa obu tych miejscowości serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców na EKOLOGICZNO - INTEGRACYJNY PIKNIK JÓZEFOS£AW i JULIANÓW. Piknik mieszkańców Józefosławia i Julianowa odbędzie się w najbliższą niedzielę 15 czerwca 2008 roku, od godziny 16:00 przy ul. Julianowska k/Technikoloru. Wstęp na piknik jest oczywiście wolny! Na piknik zostali zaproszeni również specjalni goście: Józef Zalewski Burmistrz Miasta i Gminy Piaseczno, Zdzisław Lis Wiceburmistrz Miasta i Gminy Piaseczno, Jan Dąbek Starosta Powiat Piaseczyńskiego oraz Radni Gminy Piaseczno.

EKOLOGICZNO - INTEGRACYJNY PIKNIK JÓZEFOS£AW i JULIANÓW

Na niedzielny Piknik Józefosław i Julianów, organizatorzy przygotowali wiele atrakcji dla wszystkich. W programie pikniku m.in.: gry i zabawy dla dzieci, gry sportowe dla wszystkich, konkursy z nagrodami, bufet grill, pokazy straży pożarnej, pokazy pierwszej pomocy przedmedycznej, koncert zespołu muzycznego, pokazy jazdy konnej, kucyki, a od godziny 20:00 rozpocznie się zabawa taneczna. Zapraszamy na integracyjny Piknik Józefosław i Julianów.

Stowarzyszenie Nasz Józefosław i Julianów, informuje również, że tego samego dnia o godzinie 11:00 zapraszają na wspólne sprzątanie Julianowa i Józefosławia. Worki i rękawice będą dostępne w miejscu pikniku. Na najbardziej czynnych sprzątających oczekiwać będą nagrody i niespodzianki. Przyłącz się do akcji sprzątania.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje12 czerwca 2008, 00:00,

Niedzielny FESTYN przy Szkole w Uwielinach - zaproszenie

Rada Rodziców wraz z Radą Pedagogiczną Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Uwielinach serdecznie zapraszają na FESTYN przy Szkole w Uwielinach, który odbędzie się w najbliższą niedzielę 15 czerwca 2008 roku o godz. 15:00, przy Szkole w Uwielinach (Szkolna 2). Organizatorzy niedzielnego festynu, przewidują liczne atrakcje, m.in.: loterię fantową, aukcję prac uczniów szkoły, zabawy i konkursy, występy dzieci i młodzieży, stół z chłopskim jadłem, wesołe miasteczko, kącik malarski, przejażdżki ekskluzywnymi motorami i wozem konnym oraz pokaz strażacki. Od godziny 18:00 rozpocznie się zabawa taneczna z zespołem Kapela na Wesela. Przyjdź na festyn, bo warto!

Zdjęcia z zeszłorocznego festynu, możecie obejrzeć na stronie Gimnazjum w Uwielinach: www.pg_uwieliny.mgk.pl O Festynie w Uwielinach poinformował nas Marcin z Uwielin, na naszym prywatnym forum e-mieszkańców w wątku: Uwieliny Festyn w Szkole. Zapraszamy wszystkich mieszkańców gminy Prażmów na Festyn w Uwielinach.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Prażmów Uwieliny
Tematy:Prażmów

Polecane dla Ciebie