Informacje6 września 2014, 13:00,

Ekologicznie i aktywnie w Parku Zdrowym

W Konstancinie-Jeziornie rusza wyjątkowy projekt "Zdrojownik". Miłośników ekologicznej żywności i aktywnego wypoczynku zapraszamy już w najbliższą sobotę (6 września) do Parku Zdrojowego. Startujemy o godz. 13.00. "Zdrojownik" to nowy projekt, który - jak podkreślają jego pomysłodawcy - ma skupić społeczność lokalną wokół idei związanych z uzdrowiskiem, ekologią, naturalną żywnością, rękodzielnictwem i zdrowym stylem życia.

Ekologicznie i aktywnie w Parku Zdrowym

Pierwsze spotkanie już 6 września (wyjątkowo w sobotę) przy straganach handlowych w Parku Zdrojowym. Start o godz. 13.00. Będzie wielki, wspólny stół, warsztaty, debaty i coś dla miłośników aktywnego wypoczynku. W alei targowej spotkamy lokalnych rolników i producentów, wytwarzających swoje produkty w tradycyjny sposób - bez użycia chemii. Stanie slowfoodowa kawiarnia. Odpoczniemy na pufach i leżakach. Nie zabraknie też muzyki, która popłynie ze starych gramofonów. O zmierzchu - koncert i pokazy filmowe.

Więcej informacji na Facebooku oraz stronie www.zdrojownik.pl. Zachęcamy wszystkich mieszkańców gminy i sympatyków Konstancina-Jeziorny do aktywnego włączenia się w tworzenie "Zdrojownika" Projekt wspólnie zainicjowali Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna, Ksawery Gut - sołtys Słomczyna oraz Skład Towarów Habdzin 29.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Informacje7 września 2014, 14:00,

Piknik rodzinny w Grzędach

Urząd Gminy w Tarczynie zaprasza na piknik rodzinny w Grzędach, który odbędzie się 7 września 2014 roku o godz. 14.00. Miejsce: gminny plac zabaw przy bibliotece i świetlicy. Organizatorzy zaplanowali atrakcje m.in.: stanowisko malowania buziek, zamki dmuchane, wata cukrowa, grill, muzyka, rodzinne zawody sportowe, gry i zabawy z nagrodami dla dzieci, animatorzy w bajkowych strojach.

Piknik rodzinny w Grzędach