Informacje15 kwietnia 2019, 06:00,

EKO-Krauzówka – zbiórka makulatury Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Rada Rodziców wraz z pomysłodawcą oraz koordynatorem Panem Łukaszem Cabaj i w porozumieniu z Dyrekcją, serdecznie zapraszają do udziału w projekcie EKO-KRAUZÓWKA. Czas trwania projektu: 15 kwietnia – 21 czerwca 2019 r. Miejsce: Szkoła Podstawowa Nr 2 w Piasecznie im. Ewy Krauze (wewnętrzny dziedziniec, na którym będzie ustawiony kontener na makulaturę).

EKO-Krauzówka – zbiórka makulatury Piaseczno

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Cel projektu EKO-Krauzówka to podniesienie świadomości wśród uczniów szkoły nt. segregowania śmieci, odzysku surowców wtórnych, recyklingu. Zbiórka funduszy na wsparcie finansowe cele statutowe Samorządu Uczniowskiego (zakup sprzętu nagłośnieniowego do szkolnego radiowęzła).
Projekt EKO-Karauzówka skierowany jest przede wszystkim do uczniów klas 1-8 ale zachęcamy do włączenia się również rodziców i opiekunów, pedagogów, którzy zachęcaliby dzieci do segregacji surowców i do przynoszenia z własnych domów makulatury. 

Etapy projektu:
15 kwietnia – 15 maja – zbiórka makulatury wśród uczniów i nauczycieli w wyznaczonym terminie.
15 maja – 21 czerwca – wycieczka dla zainteresowanych klas do sortowni śmieci.
1 – 15 czerwca – konkurs plastyczno-techniczny – wykonanie z papieru przedmiotu, który mógłby zastąpić w życiu codziennym jego plastikowy odpowiednik. Prace wykonywane w wolnym czasie poza zajęciami szkolnymi.
15 – 21 czerwca – podsumowanie projektu (informacja ile udało się zebrać makulatury, ile pieniędzy w ten sposób pozyskano, zakup sprzętu nagłośnieniowego). Wręczenie podziękowań dla zwycięzców konkursu plastyczno-technicznego oraz firm i instytucji wspierających projekt.

Autorzy projektu: Rada Rodziców. Osoba koordynująca projekt: Łukasz Cabaj, tel. 797 179 939, e-mail: lcabaj@gmail.com

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje17 kwietnia 2019, 15:30,

Spotkanie informacyjne w sprawie przychodni w Gołkowie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

17 kwietnia 2019 r. o godz. 17.30 w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 3 im. Tadeusza Zawadzkiego “Zośki” przy ul. Głównej 50 w Piasecznie, odbędzie się spotkanie informacyjne dla mieszkańców korzystających z usług przychodni w Gołkowie.

Spotkanie informacyjne w sprawie przychodni w Gołkowie

Podczas spotkania dyrektor Marta Dorociak-Burza omówi sytuację palcówki i przestawi plany na jej przyszłość. W spotkaniu będzie uczestniczyć wiceburmistrz Hanna Kułakowska- Michalak.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie