Informacje5 września 2007, 00:00,

Dżogurt Gminny Przegląd Zespołów Młodzieżowych

W niedzielę, 16 września 2007 roku w godzinach od 13:00 do 20:00, odbędzie się przegląd młodzieżowych formacji rockowych Dżogurt w Parku Zdrojowym w Konstancin Jeziorna. Podczas Dżogurt przewidywane są występy takich zespołów jak: Konrad Brzeziński, R.P.K., The Saturday Tea, Awers, Half Rage, Dżewo, Karma, Outside Days, oraz gwiazda wieczoru zespół T.LOVE.

Dżogurt Gminny Przegląd Zespołów Młodzieżowych w Konstancin Jeziorna
kliknij aby powiększyć

Dżogurt Przegląd Zespołów Młodzieżowych scena główna:
13:00 - Konrad Brzeziński
13:15 - R.P.K.
13:40 - The Saturday Tea
14:20 - Awers
15:10 - Half Rage
16:00 - Dżewo
17:00 - Karma
18:00 - Outside Days
20:00 - T.LOVE

Plan imprez na małej scenie:
13:10 - Zakończenie Rajdu Rowerowego
15:00 - Pokaz karate
16:00 - Dance Dance Party
18:15 - Taniec na wózkach inwalidzkich
18:30 - Black Town Free Run Team
18:50 - .P.K.
19:15 - Teatr Tancerzy Ognia Satrimu

Dżogurt to przeglądu amatorskich zespołów muzycznych (formacji rockowych). Przegląd ma na celu promowanie zespołów młodzieżowych, oraz twórczości młodych artystów z terenu województwa mazowieckiego. Organizatorami imprezy jest Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna, oraz Konstanciński Dom Kultury. Informacja pochodzi z oficjalnej strony Gminy Konstancin Jeziorna www.konstancinjeziorna.pl (współpracują z nami). Zapraszamy na Dżogurt Przegląd Zespołów Młodzieżowych.

Gwiazdą wieczoru Przeglądu Zespołów Młodzieżowych Dżogurt będzie T.LOVE. Zespół T.Love, to zespół muzyczny, będący w początkach swojej kariery (w latach 80) pod wpływem punk rocka, a z upływem czasu korzystający również ze stylistyk reggae, rock'n'roll, glam rock, pop rock. Więcej informacji o zespole znajdziecie na oficjalnej stronie zespołu T.LOVE: www.t-love.pl
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Konstancin-Jeziorna

Informacje6 września 2007, 00:00,

Centrum Rozwoju Dziecka Koala zaprasza dzieci na zajęcia

Centrum Rozwoju Dziecka KOALA w Piasecznie zaprasza dzieci na zajęcia: z języka angielskiego metodą Helen Doron, z programu edukacyjnego Klucz do uczenia się, bajkoterapię, logiczne rozwijanki, ćwiczenia Dennisona, plastyczne, rytmiczno umuzykalniające, Klubu Malucha (4-godzinne zajęcia adaptacyjne dla najmłodszych), konsultacje logopedy i psychologa, a także do wspaniałej zabawy na sali zabaw.

Centrum Rozwoju Dziecka KOALA
kliknij aby powiększyć

Centrum Rozwoju Dziecka KOALA rodziców zaprasza na warsztaty wychowawcze prowadzone przez Pracownię Psychologiczno-Edukacyjną. Organizowane są również bezpłatne zajęcia pokazowe. KOALA znajduje się przy ul. Zgoda 1 w Piasecznie. Bardziej szczegółowe informacje uzyskacie pod tel. (022) 756 73 68 oraz na: www.koala.com.pl

Informację otrzymaliśmy od Anny Malec z Centrum Rozwoju Dziecka KOALA w Piasecznie, w ramach naszej współpracy (współpracują z nami). Więcej o CRD Koala napisaliśmy w naszym serwisie informacyjnym - w informacji: Rozrywka w Piasecznie - Centrum Rozwoju Dziecka Koala. Zapraszamy na zajęcia do Koali.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno