Informacje27 maja 2018, 13:00,

Dziwne dźwięki - Muzyczna Karuzela w Górze Kalwarii


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


27 maja 2018 roku o godz. 15.00 odbędzie się Muzyczna Karuzela w Górze Kalwarii - Dziwne dźwięki muzyka współczesna. Miejsce: Ośrodek Kultury, Białka 9 w Górze Kalwarii. Wstęp 10 zł. To już ostatnie już przed wakacjami spotkanie w cyklu Muzyczna karuzela. Tym razem Księżniczka Muzalinda wprowadzi nas w nurt muzyki współczesnej. Zapraszamy.

DZIWNE DŹWIĘKI - MUZYCZNA KARUZELA W GÓRZE KALWARII

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje27 maja 2018, 11:00,

Moja Matko ja wiem - koncert w Klarysewie z okazji Dnia Matki


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

27 maja 2018 roku o godz. 13.00 odbędzie się koncert z okazji Dnia Matki pt.: Moja Matko ja wiem. Miejsce: Kościół w Klarysewie, ul. Słoneczna. Występ poprzedzi Msza Święta o godz. 12. Wstęp wolny.

MOJA MATKO JA WIEM - KONCERT W KLARYSEWIE Z OKAZJI DNIA MATKI

Dwoje śpiewaków i muzyków z Kijowa, wypełni kościół w Klarysewie przy ul. Słonecznej pieśniami adresowanymi do Matki. Duet Classic Angelicus, czyli Natalia Jurkowska (sopran) i Aleksander Jurkowski (tenor) zaśpiewa piękne pieśni liryczne, dedykowane wszystkim Mamom z okazji ich święta. Będziemy mieli okazję dowiedzieć się, jak brzmi bandura – instrument łączący cechy lutni i harfy. Duet tworzą absolwenci Narodowej Akademii Muzycznej imienia P.I. Czajkowskiego na Ukrainie. Dwie pierwsze litery nazwy duetu „A” i „N” pochodzą od imion jej członków-Aleksandra i Natalii. Słowo Angelicus oznacza osobę w sferze duchowej , w jej wewnętrznym świecie. Teraz zespół przyjął nazwę Classic Angelicus (Klasyczne Anioły) dla ujednolicenia. Specjalizuje się w wykonaniu muzyki wokalnej od średniowiecza po współczesność. Ma w swoim dorobku 4 płyty i liczne koncerty w Europie.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie