Informacje13 czerwca 2007, 00:00,

Dziś odpust Świętego Antoniego w Górze Kalwarii

13 czerwca 2007 roku parafia Niepokalanego Poczęcia NMP w Górze Kalwarii obchodzi odpust św. Antoniego patrona rzeczy zagubionych. O godzinie 17:00 zostanie odprawiona Msza święta z udziałem dzieci. Na jej zakończenie zostanie udzielone małym dzieciom i matkom oczekującym potomstwa specjalne, uroczyste błogosławieństwo przez nałożenie rąk. Msza święta o godzinie: 19:00, sprawowana w intencjach za wstawiennictwem Matki Bożej Fatimskiej, zakończy parafialne uroczystości odpustowe. Na czas uroczystości odpustowych posługę głoszenia słowa w parafii pełni o. Ignacy Kosmala, franciszkanin z Niepokalanowa.

Więcej informacji o Marianach i parafii, a także ogłoszenia parafialne możecie przeczytać na stronie internetowej: www.gorakalwaria.marianie.pl
autor/źródło: Katarzyna Schab - redaktor serwisu powiat piaseczyński Góra Kalwaria

Informacje14 czerwca 2007, 00:00,

Powitanie lata w stylu indiańskim w Klubie Dziecka

Słońce wzbija się wysoko nad górę Thor, orły kołują w jego promieniach, stado bizonów wywędrowało na rozległe stepy południa- wszystkie ślady na niebie i ziemi głoszą nadejście lata. Tymczasem, jak co roku, letnią porą młodzi wojownicy plemienia KAHOTANO wyruszają na wielką wyprawę po Złote Jajo Indora Andów. Wielki wódz, Szu - szu wzywa wszystkich śmiałków do wykazania się odwagą, bystrością, zaradnością i sokolim wzrokiem.

Klub Dziecka w Piasecznie zaprasza wszystkie dzieci 24 czerwca 2007 roku, na godzinę 17:00 na spotkanie z Indiańską Przygodą. W programie imprezy: budowa najprawdziwszych indiańskich wigwamów, robienie strojów, malowanie buzi w wojownicze szlaczki, rozpalenie indiańskiej watry, wyprawa po Złote jajo. Wśród śpiewów, tańców i zabaw przywitamy lato głośnym indiańskim okrzykiem radości "łała ła łała".

Powitanie lata w stylu indiańskim w Klubie Dziecka. Indiańska Przygoda w Piasecznie

Klub Dziecka zapisy na INDIAńSK¡ PRZYGODę przyjmuje do soboty 23 czerwca 2007 roku. Klub Dziecka mieści się przy ulicy: Orężna 52 w Piasecznie, tel./fax 022 750 64 84; kom. 0609806484, strona: www.klubdziecka.pl. Bilet wstępu na zabawę wynosi 30 złotych, za dwie godziny zabawy (od 17:00 do 19:00). Serdecznie zapraszamy na naukę i wspaniałą zabawę!

Informację otrzymaliśmy od Hanny Kwaśniewskiej z Klubu Dziecka w Piasecznie, w ramach naszej współpracy (współpracują z nami). Grafika załączona do informacji, została opracowana przez nas. Zapraszamy dzieci na indiańską imprezę!
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno