Informacje15 sierpnia 2014, 21:00,

DZIEWCZYNA Z SZAFY w Kinie Plenerowym w Konstancinie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Konstanciński Dom Kultury zaprasza mieszkańców do Kina Plenerowego w Konstancinie-Jeziornie. Najbliższy seans filmowy odbędzie się 15 sierpnia 2014 roku o godz. 21.15, podczas którego będzie można obejrzeć film pt. DZIEWCZYNA Z SZAFY w reżyserii Bodo Koxa, niezwykłą polską produkcję z wybitną kreacją Wojciecha Mecwaldowskiego. Miejsce: Park Zdrojowy Amfiteatr w Konstancinie. Wstęp wolny. Zapraszamy do Kina Plenerowego w Konstancinie.Debiut kinowy cenionego filmowca niezależnego - Bodo Koxa, oparty na jednym z najwyżej ocenionych polskich scenariuszy ostatnich lat. Opowieść o niebanalnej przyjaźni trójki samotników: niepoprawnego internetowego podrywacza Jacka (wychwalany przez krytykę za rolę w "80 milionach" Piotr Głowacki), jego zamkniętego w sobie, niezwykle utalentowanego brata Tomka (wirtuoz polskiej komedii Wojciech Mecwaldowski w zaskakującej kreacji na miarę Dustina Hoffmana w "Rain Manie") i nieufnej wobec otoczenia młodej antropolog Magdy (debiutująca w kinie Magdalena Różańska). Gdy wezwany na spotkanie biznesowe Jacek poprosi pewnego dnia skrytą sąsiadkę o opiekę nad genialnym bratem, nie podejrzewa nawet, że to nieoczekiwane spotkanie da początek głębokiej więzi dwojga zagubionych ludzi.

Przeczytaj też: Trzy bilboardy za Ebbing Missouri w Kinie Plenerowym w Konstancinie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje16 sierpnia 2014, 19:00,

OLD STARS KONSTANCIN - Koncert Letni w Konstancinie-Jeziornie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Konstanciński Dom Kultury zaprasza na koncert OLD STARS KONSTANCIN, debiutującej formacji muzycznej, która niedawno powstała w Konstancinie-Jeziornie. Zespół zaprezentuje polskie i zagraniczne przeboje lat 60. i 70. Koncert Letni odbędzie się 16 sierpnia 2014 roku o godz. 19.00 w Amfiteatrze, Park Zdrojowy w Konstancinie-Jeziornie. Wstęp wolny. Występ Jagody to nie tylko muzyka, to interakcja z publicznością i wyjątkowe wydarzenie. Zapraszamy na koncert Jagody Kret w Konstancinie.

OLD STARS KONSTANCIN - Koncert Letni w Konstancinie-Jeziornie

OLD STARS KONSTANCIN to nowa formacja muzyczna, która powstała w maju tego roku w Konstancinie-Jeziornie. Zespół to znakomite brzmienie trzech gitar w tym jednej basowej, perkusji, instrumentu klawiszowego i wokalu. W repertuarze zespołu znajduje się kultowa polska muzyka lat 60 i 70, oraz największe przeboje muzyki światowej. Muzycy grający w zespole mają ogromne doświadczenie, i duży artystyczny dorobek. Jak sami mówią : ”Nasze dzieciństwo i młodość mijały właśnie w tamtych latach, kiedy po każdym festiwalu w Sopocie czy Opolu pozostawało zawsze kilka przebojów, które grała i śpiewała cała Polska.” „Chcemy właśnie taką muzyką przywrócić chociaż na chwilę. Przenieść słuchaczy w czasy romantycznych uniesień, pięknych tekstów i wzruszającej linii melodycznej”.

Przeczytaj też: Trzy bilboardy za Ebbing Missouri w Kinie Plenerowym w Konstancinie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie