Informacje5 października 2007, 00:00,

Dziesięciolecie zespołu KABANOS - koncert w Piasecznie

Miejsko Gminny Ośrodek Kultury w Piasecznie, oraz zespół KABANOS zapraszają w sobotę, 6 października 2007 roku o godzinie 19:30, na koncert z okazji X-lecia istnienia Kabanos. Podczas koncertu zaplanowana jest moc atrakcji, specjalnie udekorowana sala przez firmę Wesołe Baloniki, najdłuższa setlista w historii, mnóstwo niezapowiedzianych gości na scenie (m.in. ex-muzycy Kabanosa), oraz tort urodzinowy. Wstęp na imprezę urodzinową tylko 10 złotych. Zapraszamy na X-lecie Kabanos.

Dziesięciolecie zespołu KABANOS koncert w Piasecznie

Kabanos to ewenement polskiej sceny niezależnej. Powstał w roku 1997 jako muzyczny żart dwójki nastolatków. Pomysł był prosty. Śpiewanie do wyciętych podkładów z muzyki m.in. Faith No More, Nirvana, Paradise Lost i Type O negative, teksty kreujące potężną ścianę debilizmu, za którą kryje się głębokie przesłanie, wokal a'la pierwszy lepszy pijak spod blaszaka i wplecione w to cytaty z filmów Stanisława Barei. W roku 2000 grupa zaistniała w radiu, budząc z jednej strony odrazę, szok i zgorszenie, a z drugiej zachwyt, szał i stany głębokiej euforii. Na przestrzeni lat zespół ewoluował, zaczął pisać własne kompozycje, a cytaty z filmów Stanisława Barei zastąpił autorskimi wcinkami kabaretowymi. W roku 2006, pod okiem producenta Przemysława "Perły" Wejmann'a zarejestrowany został w profesjonalnym studiu w pełni autorski, debiutancki album "Zęby w ścianę". Jego premiera zaplanowana została na 22 października 2007 roku. Więcej informacji o zespole Kabanos + filmiki znajdziecie na stronie: myspace.com, oraz na oficjalnej stronie zespołu, która na razie jest w trakcie zmian: www.kabanos.net
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno

Informacje22 września 2007, 00:00,

Jesienny Maraton Fitness w Klubie Dziecka Piaseczno

Serdecznie zapraszamy na Jesienny Maraton Fitness do Klubu Dziecka Piaseczno, przy ulicy Orężnej 52. Maraton odbędzie się w pierwszą niedziele października, a mianowicie 7 października 2007 roku. W tym czasie dla dzieci odbywać się będzie Turniej Rycerski w ramach Poranka Rycerskiego, o którym wspominaliśmy już w naszym serwisie, w informacji: Poranek Rycerski.

Jesienny Maraton Fitness - program maratonu:
11:00-11:35 Fatburning i krótka rozgrzewka + układ choreograficzny (trening polegający na spalaniu tkanki tłuszczowej).
11:35-11:45 Przerwa.
11:45-12:20 Pilates (trening wzmacniający mięśnie środka oraz stabilizujący kręgosłup).
12:20-12:30 Przerwa.
12:30-13:00 ABT (ćwiczenia wzmacniające mięśnie brzucha, ud i pośladków).

Zapisy na Jesienny Maraton Fitness w Klubie Dziecka przyjmowane są do 5 października 2007 roku. Cena maratonu 30 zł, pobierana jest zaliczka 15 zł w momencie zapisywania się Pań. Kontakt telefoniczny: (022)7506484; 0609806484, strona www.klubdziecka.pl Informację otrzymaliśmy od Hanny Kwaśniewskiej z Klubu Dziecka w Piasecznie, w ramach naszej współpracy (współpracują z nami).
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno