Informacje5 października 2007, 00:00,

Dziesięciolecie zespołu KABANOS - koncert w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Miejsko Gminny Ośrodek Kultury w Piasecznie, oraz zespół KABANOS zapraszają w sobotę, 6 października 2007 roku o godzinie 19:30, na koncert z okazji X-lecia istnienia Kabanos. Podczas koncertu zaplanowana jest moc atrakcji, specjalnie udekorowana sala przez firmę Wesołe Baloniki, najdłuższa setlista w historii, mnóstwo niezapowiedzianych gości na scenie (m.in. ex-muzycy Kabanosa), oraz tort urodzinowy. Wstęp na imprezę urodzinową tylko 10 złotych. Zapraszamy na X-lecie Kabanos.

Dziesięciolecie zespołu KABANOS koncert w Piasecznie

Kabanos to ewenement polskiej sceny niezależnej. Powstał w roku 1997 jako muzyczny żart dwójki nastolatków. Pomysł był prosty. Śpiewanie do wyciętych podkładów z muzyki m.in. Faith No More, Nirvana, Paradise Lost i Type O negative, teksty kreujące potężną ścianę debilizmu, za którą kryje się głębokie przesłanie, wokal a'la pierwszy lepszy pijak spod blaszaka i wplecione w to cytaty z filmów Stanisława Barei. W roku 2000 grupa zaistniała w radiu, budząc z jednej strony odrazę, szok i zgorszenie, a z drugiej zachwyt, szał i stany głębokiej euforii. Na przestrzeni lat zespół ewoluował, zaczął pisać własne kompozycje, a cytaty z filmów Stanisława Barei zastąpił autorskimi wcinkami kabaretowymi. W roku 2006, pod okiem producenta Przemysława "Perły" Wejmann'a zarejestrowany został w profesjonalnym studiu w pełni autorski, debiutancki album "Zęby w ścianę". Jego premiera zaplanowana została na 22 października 2007 roku. Więcej informacji o zespole Kabanos + filmiki znajdziecie na stronie: myspace.com, oraz na oficjalnej stronie zespołu, która na razie jest w trakcie zmian: www.kabanos.net
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz

Informacje28 września 2007, 00:00,

Festyn Serce Dziecka To Skarb - Park Miejski Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Burmistrz Miasta i Gminy Piaseczno wraz z Komisją Zdrowia Rady Miejskiej w Piasecznie i dr Mirosławą Sielską-Wojtaszek serdecznie zapraszają na festyn SERCE DZIECKA TO SKARB. Festyn odbędzie się 7 października 2007 roku, w godzinach od 12:00 do 16:00. Miejsce festynu Serce dziecka to skarb: Park Miejski w Piasecznie. Serdecznie zapraszamy!

Festyn SERCE DZIECKA TO SKARB Park Miejski Piaseczno

Program festynu Serce dziecka to skarb:
- Edukacja i promocja zdrowia.
- Konkursy dla dzieci: każde dziecko wygrywa.
- Degustacja zdrowej żywności.
- Nauka pierwszej pomocy.
- Bezpłatne badania profilaktyczne (pomiar ciśnienia, cukru, cholesterolu, obliczanie wskaźnika masy ciała, EKG).
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie