Informacje26 września 2007, 00:00,

Dziesiąte urodziny toru gokartowego Imola w Piasecznie

W pierwszą sobotę października, tj.: 6 października 2007 roku, w godzinach od 10:00 do 21:00 tor gokartowy Imola Piaseczno stanie się centrum motoryzacyjnych atrakcji. Z okazji 10 urodzin Imoli w Piasecznie, przygotowano pokazy motoryzacyjne oraz wiele innych atrakcji, w których i Ty musisz uczestniczyć. Wstęp wolny. Patronat nad imprezą w Imola objął m.in. Burmistrz Miasta i Gminy Piaseczno. Hala Wyścigów Gokartowych Imola mieści się przy ulicy Puławskiej 33 w Piasecznie. Więcej informacji o Imola znajdziecie na oficjalnej stronie toru gokartowego Imola: www.imola.pl

Sobotnią imprezę urodzinową na Imoli rozpoczną profesjonalni zawodnicy kartingowi, którzy pokażą dlaczego gokarty są tak podobne do bolidów Formuły 1. Obok małych gokartów zobaczymy też wielkiego Monster Trucka, który będzie rozgniatać osobowe samochody. Po południu pokaz driftingu wykona m.in. najlepszy zawodnik sezonu 2007 w Polsce: Bartosz Stolarski, a wybrani widzowie będą mogli zasiąść obok niego w fotelu pasażera.

10 urodziny toru gokartowego Imola w Piasecznie

Kulminacyjnym momentem imprezy na Imola, będzie pokaz Freestyle Motocrossu. Na specjalnie przygotowanej skoczni swoje umiejętność zaprezentuje polska czołówka, w tym jedyny zawodnik w kraju, który potrafi na motocyklu wykonać salto w tył: Darek Kłopot. Goście będą mogli także wziąć udział w rywalizacji o Puchar SpokoDzieciaka i Puchar Mistrza Imoli. W obu pucharach organizatorzy przygotowali do wygrania bardzo atrakcyjne nagrody, m.in.: bony na zakupy od Cropp Town, gry komputerowe od CD Projekt, kosmetyki od STR8, bony na jazdy gokartami, oraz gadżety od Extreme Drinks.

O odpowiednią oprawę muzyczną imprezy urodzinowej Imoli zadba DJ Macu, a na dużej scenie przed halą wystąpi Numer Raz oraz DJ Zero. Imprezę 10 lat Imoli poprowadzi znany warszawski raper TEDE. Przez cały dzień będzie można jeździć najlepszymi gokartami na świecie, czyli francuskimi SODI RX 7. Organizatorzy imprezy zapewniają dojazd na Imolę. Przygotowany zostanie specjalny autokar, który odjedzie w kierunku Piaseczna z zajezdni przy stacji metra Wilanowska o godzinach: 10:00, 12:00, 14:00 i 16:00. Kursy z Imoli do Warszawy będą o godzinach: 11:30, 13:30 i 15:30. Informacje pochodzą m.in. z oficjalnej strony Gminy Piaseczno www.piaseczno.eu Serdecznie zapraszamy na dziesiąte urodziny Imola.

10 urodziny toru gokartowego Imola w Piasecznie - program imprezy
10:00 - 12:00 - zapisy do Pucharu SpokoDzieciaka
11:00 - 12:00 - pokazy jazdy profesjonalnych gokartów
12:00 - 13:00 - Puchar SpokoDzieciaka
13:15 - 14:00 - koncert Numer Raz & DJ Zero (LWW Studio)
14:00 - 14:15 - przejazd Monster Truck po samochodach
15:00 - 16:00 - pokazy driftingu
16:30 - 17:30 - pokazy Freestyle Motocrossu
18:30 - 19:30 - koncerty: Banalny Serwis, Drumjah Session
18:00 - 21:00 - Puchar Mistrza Imoli
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno

Informacje26 września 2007, 00:00,

Klub Pędziwiatr wycieczka przez Chojnowskie Lasy Jesienią

Klub Turystyki Rowerowej Pędziwiatr Piaseczno organizuje kolejną wycieczkę klubową. Tym razem celem wycieczki są Chojnowskie Lasy Jesienią. Planowana trasa niedzielnej wycieczki rowerowej nie powinna przekroczyć 30 km. Osoby z Piaseczna i okolic zainteresowane wycieczką rowerową, spotykają się w najbliższą niedzielę 30 września 2007, o godzinie 10:00. Miejsce spotkania: przed budynkiem GOSiR, przy ulicy Sikorskiego 20 w Piasecznie.

Klub Turystyki Rowerowej Pędziwiatr - logo

Lasy Chojnowskie należą do nadleśnictwa Chojnów i prawie w całości położone są w powiecie piaseczyńskim. Lasy Chojnowskie chronione są w obrębie Chojnowskiego Parku Krajobrazowego. Zapraszamy na wycieczkę Klubu Turystyki Rowerowej Pędziwiatr! ¬ródło informacji: piaseczno.masa.waw.pl
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno