Informacje20 kwietnia 2013, 00:00,

DZIEń ZIEMI PRZY LEROY MERLIN PIASECZNO

Koło Naukowe Energii Odnawialnej i Recyklingu Odpadów NAVITAS, Leroy Merlin, Remondis Electrorecycling Sp. z o. o. , Electro - System Organizacja Odzysku S. A. zapraszają na zbiórkę zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, w związku z obchodami DNIA ZIEMI 2013. Akcja odbędzie się 21 kwietnia 2013 roku i będzie przebiegać w godzinach 10:00-17:00. Miejsce: Leroy Merlin przy ul. Puławskiej 46 w Piasecznie.

DZIEń ZIEMI W LEROY MERLIN PIASECZNO

Podczas akcji będzie można dowiedzieć sie dlaczego zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny jest szkodliwy dla zdrowia ludzi i środowiska naturalnego oraz porozmawiać o zmieniającym się prawie "śmieciowym" 1 lipca 2013. Pierwsze 50 osób, które przyniosą elektroodpady otrzymają eko-upominek ufundowany przez Leroy Merlin. Elektroodpady należą do grupy niebezpiecznych i nie wolno wyrzucać ich z tradycyjnymi odpadami komunalnymi.
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje20 kwietnia 2013, 00:00,

Most Pokoleń koncert z okazji Dnia Seniora £azy

Wójt i Samorząd Gminy Lesznowola oraz Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli serdecznie zapraszają na coroczny, uroczysty KONCERT Z OKAZJI GMINNEGO DNIA SENIORA, który odbędzie się w najbliższą niedzielę 21 kwietnia 2013 roku o godz. 17.00 Miejsce: sala sportowa w ZS w £azach, ul. Ks. Słojewskiego 1. Zapraszamy na niepowtarzalny koncert.

KONCERT MOST POKOLEń Z OKAZJI DNIA SENIORA W £AZACH

Podczas koncertu pt. MOST POKOLEń, będzie można usłyszeć najpiękniejsze piosenki i utwory muzyczne w wykonaniu dzieci i młodzieży. Wystąpią laureaci Gminnego Konkursu Piosenki Dziecięcej oraz dzieci i młodzież szlifujący swe talenty muzyczno - wokalne w GOK. Zaśpiewają także nasi wspaniali wokaliści: p. Iwona Manista - Kutryś, p. Tomasz Winiarski i p. Tomasz Kłujszo.
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Lesznowola
Tematy:Lesznowola