Informacje2 października 2013, 00:00,

DZIEń ŚWIęTO LATAWCA £¡KI OBORSKIE

Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna, Mazowiecka Organizacja LOK oraz Konstanciński Dom Kultury zapraszają na DZIEń LATAWCA, który odbędzie się w najbliższą sobotę 5 października 2013 roku. Miejsce: £ąki Oborskie (obok targu). W ramach Święta Latawca odbędą się zawody o Puchar Burmistrza Konstancina- Jeziorny oraz Dyrektora Biura Mazowieckiej Organizacji LOK. Zapraszamy na Święto Latawca!

ŚWIęTO LATAWCA £¡KI OBORSKIE

ŚWIęTO LATAWCA PROGRAM:

10.00 - 11.00 - zapisy dzieci w kategoriach wiekowych: do 10 lat oraz w kategorii 11 - 14 lat
11.00 - 11.30 - ocena wykonania modeli latawców
11.30 - 12.30 - konkursowe loty latawców
12.45 - ogłoszenie wyników i uroczyste wręczenie nagród
13.00 - pokazy lotów modeli samolotów zdalnie sterowanych oraz modeli na uwięzi.

Zainteresowanych udziałem zapraszamy do pracowni modelarskiej (KDK ul.Jaworskiego 24) pon.-ptk. w godz. 17.30 - 19.30 po bezpłatne materiały do budowy modeli. Pracownię prowadzi instruktor Pan Zbigniew Ciećwierz tel. kom: 510 088 952.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna

Informacje2 października 2013, 00:00,

Darmowe sesje fotograficzne w Górze Kalwarii

Ośrodek Kultury Góra Kalwaria zaprasza na darmowe sesje fotograficzne. 12 października 2013 roku to dzień dla osób chcących sprawdzić się w modelingu jak i dla fotografów chętnych na przygodę w studio fotograficznym! Tego dnia studio fotograficzne i pracownia graficzna Ośrodka Kultury w Górze Kalwarii będzie otwarta dla wszystkich. Każdy będzie mógł zobaczyć jak wygląda prawdziwa sesja fotograficzna. Zapraszamy od godziny 12.00 do 18.00. Zapisy i informacje pod adresem: p.tabor@kulturagk.pl Ilość miejsc jest ograniczona!

DARMOWE SESJE FOTOGRAFICZNE W GÓRZE KALWARII

Modelom i modelkom w przygotowaniach pomoże profesjonalna wizażystka, absolwentka ASP w Warszawie - Mika Tomaszewska (www.mika.iportfolio.pl). Fotografów będzie wspierał natomiast absolwent Europejskiej Akademii Fotografii i obecny instruktor zajęć w Ośrodku Kultury - Paweł Tabor (www.marko-video.pl/photo). W imieniu organizatorów, zapraszamy zainteresowane osoby na darmowe sesje fotograficzne w Górze Kalwarii.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Góra Kalwaria