Informacje4 października 2015, 12:00,

Dzień św. Franciszka na osiedlu Krzywa Iwiczna / Nowa Iwiczna

Fundacja Animal Rescue Poland wspólnie z Cafe Muffin i Demo Art zapraszają na osiedlu Krzywa Iwiczna na obchody dnia św. Franciszka. Wydarzenie odbędzie się 4 października 2015 roku w godzinach 12:00 - 16:00. Miejsce: Krzywy Ratusz Pokrętna 43, Nowa Iwiczna. Podczas imprezy odbędzie się wyprzedaż garażowa. Przybywajcie i wystawiajcie na sprzedaż swoje odłożone do garażu lub na strych cudeńka. Może chowa się tam konik na biegunach...? Szkoda, żeby kurzył się w ciemnościach!

Dzień św. Franciszka na osiedlu Krzywa Iwiczna / Nowa Iwiczna

Będzie można porozmawiać z Inspektorami ds. ochrony zwierząt, wsiąść do naszego auta, przejechać się na sygnale. A przede wszystkim zobaczyć psiaki, które szukają nowego domu. O Fundacji można poczytać na stronie: www.animalrescue.pl Osoby zainteresowane wyprzedażą garażową proszę o kontakt: 792-970-088 Karolina

Przeczytaj też: Plantacja 'marihuany' w Lesznowoli? Tak - już zlikwidowana

Redakcja, 16 lipca 2019
wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=15&t=11469
Informacje6 października 2015, 08:00,

Konkurs plastyczno-literacki Zwierzę wg twórczości Józefa Wilkonia

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Piaseczno ogłasza konkurs plastyczno-literacki pn.: Zwierzę wg twórczości Józefa Wilkonia. Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych klas 0-3. Wszystkie prace można składać do 26 października 2015 roku w Oddziale dla dzieci Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Piaseczno przy ulicy Kościuszki 49.

KONKURS PLASTYCZNO-LITERACKI ZWIERZĘ WG TWÓRCZOŚCI JÓZEFA WILKONIA

Konkurs plastyczno-literacki Zwierzę wg twórczości Józefa Wilkonia - regulamin:
1. Organizatorem konkursu jest Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Piaseczno.
2. Konkurs jest organizowany z okazji 85. rocznicy urodzin Józefa Wilkonia.
3. Recenzentem merytorycznym nadesłanych prac jest Józef Wilkoń.
4. Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych klas 0-3 na terenie Gminy Piaseczno.
5. Konkurs ma charakter grupowy (dla jednej klasy) polegający na stworzeniu pracy grupowej w formie albumu stanowiącego zbiór pojedynczych prac (szkoła może przesłać kilka albumów).
6. Temat pracy: "Zwierzę wg twórczości Józefa Wilkonia".
7. Kryteria oceny prac: samodzielność wykonania pracy, pomysłowość, walory artystyczne, materiał użyty do wykonania pracy.
8. Forma pracy:
a. praca grupowa (jedna na klasę) będąca formą książki (albumu) stanowiącego zbiór wszystkich pojedynczych prac,
b. prace przekazane na konkurs muszą być pracami wykonanymi samodzielnie przez dziecko, pod kierunkiem nauczyciela lub rodzica,
c. każdy uczestnik może wykonać jedną pracę konkursową,
d. na odwrocie każdej pracy muszą być podane:
- imię, nazwisko oraz wiek autora pracy
- krótki opis literacki przedstawionego zwierzęcia (uzasadnienie wyboru).
e. na ostatniej stronie pracy grupowej/ na okładce albumu muszą być podane:
- nazwa placówki
- dane klasy np. "Klasa 3d"
- imię i nazwisko opiekuna
- tel. kontaktowy opiekuna klasy
f. technika prac: tzw. płaska, czyli rysowanie, malowanie, technika collage, itp.
g. rozmiar arkuszy pracy: format A4 (210 x 297mm).
9. Wszystkie pracę proszę dostarczyć osobiście do Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Piaseczno ul. Kościuszki 49 z dopiskiem: " Prace szkolne "Wilkoń" w terminie do 26.10.2015.
10. Dokładny termin rozstrzygnięcia konkursu i lista laureatów zostaną zamieszczone na stronie internetowej Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Piaseczno.
11. Nagrodą główną dla zwycięskiej klasy są warsztaty plastyczne poprowadzone w siedzibie Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Piaseczno przez Józefa Wilkonia. Za zajęcie drugiego i trzeciego miejsca przewidziane są nagrody książkowe i rzeczowe.
Uwagi:
1. Przekazując prace na konkurs, uczestnik zgadza się na umieszczenie pracy na stronie internetowej Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Piaseczno oraz na publikację w prasie.
2. Biorąc udział w konkursie, uczestnik akceptuje jego regulamin.
3. Prace zgłoszone do konkursu nie będą zwracane autorom.
Informacji na temat konkursu udziela osoba bezpośrednio odpowiedzialna:
Iwona Smolińska, tel.: 22 735-11-37

Redakcja, 16 lipca 2019