Informacje16 lutego 2018, 18:00,

DZIEŃ SINGLA W KINIE KONSTANCIN


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


16 lutego 2018 roku o godz. 19.00 zapraszamy na Dzień Singla w Kinie Konstancin-Jeziorna. Obchodzisz Walentynki? - Tak, szerokim łukiem Filmowa niespodzianka nie tylko dla zakochanych. Wyjątkowy seans dla wszystkich, którzy chcą walentynki spędzić inaczej, stronią od wszędobylskich serduszek oraz przesłodzonych komedii romantycznych. Dzień singla to nie do końca poważne święto. To alternatywa, która ma pokazać, że bycie w związku nie jest jedynym sposobem na spędzanie czasu. Obchody dla wszystkich, którzy mają dystans do otaczającego świata, czasem chcą zrobić coś na przekór i mają poczucie humoru. Warto sprawić sobie prezent i przyjść do kina na film, który nie ocieka romantyzmem. Przyjdźcie solo lub w towarzystwie znajomych. Miejsce: Konstanciński Dom Kultury, ul. Mostowa 15, Konstancin-Jeziorna. Wstęp wolny.

DZIEŃ SINGLA W KINIE KONSTANCIN

Ze względu na licencje do wyświetlania filmów nie możemy promować wszystkich tytułów publicznie. Możemy jednak zdradzić, że podczas seansu zabierzemy wszystkich singli w wielką i piękną podróż po hedonistycznym i nostalgicznym Rzymie. Informacje o tytule filmu pod numerem (22) 484 20 20 lub mailowo: biuro@konstancinskidomkultury.pl.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje14 lutego 2018, 17:30,

Krawieckie wietrzenie szaf - spotkanie Klubu Kobiet Panie Przodem KKPP Mysiadło


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

14 lutego 2018 roku o godz. 18.30 zapraszamy na krawieckie wietrzenie szaf, w ramach spotkania Klubu Kobiet Panie Przodem. Miejsce: filia GOK Lesznowola w Mysiadle, ul. Topolowa 2 Nie masz w co się ubrać choć Twoja szafa pęka w szwach? Chciałabyś zmienić swoją garderobę nie wydając wiele? Zaczaruj swoją szafę, zmień wygląd swoich ubrań. Spotkanie poprowadzi Agnieszka Zdunek. Zapraszamy w imieniu organizatorów.

KRAWIECKIE WIETRZENIE SZAF - SPOTKANIE KLUBU KOBIET PANIE PRZODEM KKPP MYSIADŁO

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie