Informacje28 czerwca 2014, 10:00,

Dzień Ratownika Wodnego w Górze Kalwarii


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Zapraszamy na uroczyste poświęcenie i wodowanie łodzi RIB, ślubowanie młodszych ratowników Piaseczyńskiego WOPR oraz zakończenie Akademii Młodego Bohatera Ratownika - edycja 2014. Uroczystość odbędzie się w sobotę 28 czerwca 2014 roku o godz. 10.00 na tamie dojazdowej (wojskowej) w Górze Kalwarii.

Dzień Ratownika Wodnego w Górze Kalwarii

Po zakończeniu uroczystości razem z uczestnikami Akademii Młodego Bohatera Ratownika będziemy się szkolili na rzece Wiśle. Prosimy przekazanie informacji członkom i sympatykom Piaseczyńskiego WOPR. Ratownikom, którzy nie będą mogli przybyć tego dnia nad Wisłę życzymy wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Ratownika Wodnego. Serdecznie zapraszamy.

Przeczytaj też: Oni zaśpiewają dla nas: Ona tańczy dla mnie. Już w ten Weekend!

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje27 czerwca 2014, 20:43,

Lesznowolskie Lato z GOK Lesznowola


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w wakacyjnych zajęciach i warsztatach artystycznych w GOK Lesznowola. W miesiącu lipcu zapraszamy dzieci, młodzież i osoby dorosłe na warsztaty ceramiczne do Władysławowa a także na zajęcia muzyczno-teatralne oraz karaoke do Magdalenki. W sierpniu zapraszamy dzieci w wieku szkolnym na półkolonie w Mysiadle, Nowej Iwicznej i Wólce Kosowskiej.PÓŁKOLONIE Z GOK Wybrane świetlice Gminnego Ośrodka Kultury w: Mysiadle, Nowej Iwiczne, Wólce Kosowskiej czynne będą w czasie trwania LATA Z GOK w godz. 10.00 - 16.00 w dni powszednie w terminach 4-8 i 18-29 sierpnia 2014 r. Informacje i zapisy w ww. świetlicach GOK. Prosimy o zapisywanie dzieci osobiście, gdyż przy zapisach konieczne jest podpisanie niezbędnych oświadczeń dot. Państwa dzieci. Przy zapisach pobierana będzie opłata w wysokości 70 zł / tydzień od dziecka. Planujemy dla Państwa dzieci mnóstwo ciekawych zajęć, warsztatów i zabaw kulturalnych, artystycznych i ruchowych, a także spacery i wyjścia na place zabaw. Raz w tygodniu zabierzemy dzieci na wycieczkę wyjazdową (kino, basen, inne). Serdecznie zapraszamy! Ilość miejsc ograniczona.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie