Informacje22 sierpnia 2013, 00:00,

DZIEń PIęKNA W KONSTANCINIE-JEZIORNIE


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Studio Venus Konstancin oraz magazyn Beauty Mission zapraszają na DZIEń PIęKNA, który odbędzie się 25 sierpnia 2013 roku w godz. 11.00-15.00. Miejsce: Studio Venus Konstancin przy ul. Piłsudskiego 38, Konstancin-Jeziorna. Wstęp wolny, a da co 10tej osoby niespodzianka. Zapraszamy na Dzień Piękna w Konstancinie-Jeziornie.

DZIEń PIęKNA W KONSTANCINIE-JEZIORNIE

W PROGRAMIE DNIA PIęKNA:
- bezpłatne porady fryzjerów, kosmetologa, lekarza medycyny estetycznej
- brafitting - odpowiedni dobór biustonoszy
- bezpłatne makijaże
- poczęstunek połączony z degustacją win
- do zdobycia bony upominkowe, rabatowe i upominki.
autor/źródło: Dorota Oyrzanowska

Napisz komentarz

Informacje21 sierpnia 2013, 00:00,

Legendy warszawskie Park jak z bajki Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Teatr Baza zaprasza wszystkie dzieci wraz z rodzicami i opiekunami na letni spektakl plenerowy do Parku Miejskiego przy ul. Chyliczkowskiej w Piasecznie. W najbliższą sobotę 24 sierpnia 2013 roku o godz. 16:00, dzieci będą mogły obejrzeć spektakl pt.: Legendy warszawskie. Wstęp wolny. Zapraszamy na letni spektakl plenerowy w piaseczyńskim Parku.

PARK JAK Z BAJKI PIASECZNO

LEGENDY WARSZAWSKIE to spektakl na podstawie najpopularniejszych warszawskich legend: o Syrence, o Złotej Kaczce i o Bazyliszku, przedstawiony w formie reportażu. Widzowie, podążając wraz z reporterem Feliksem Przygodą do kolejnych miejsc, są świadkami mrożących krew w żyłach wydarzeń. Poznają Syrenkę i chwytających ją rybaków, wraz z Lutkiem schodzą do lochów, gdzie Złota Kaczka rozdaje dukaty, a na koniec mierzą się ze strasznym Bazyliszkiem. Legendom towarzyszą „reklamy” - piosenki i skecze z tradycyjnego warszawskiego folkloru. Całość jest interaktywnym widowiskiem, pełnym humoru i wzruszeń. Reżyseria: Tomasz Zadróżny. Występują: £ukasz Adamczyk, Dawid Kwidziński, Monika Szymczyk, Tomasz Taranta. Czas trwania spektaklu: 60 minut.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie