Informacje22 sierpnia 2013, 00:00,

DZIEń PIęKNA W KONSTANCINIE-JEZIORNIE

Studio Venus Konstancin oraz magazyn Beauty Mission zapraszają na DZIEń PIęKNA, który odbędzie się 25 sierpnia 2013 roku w godz. 11.00-15.00. Miejsce: Studio Venus Konstancin przy ul. Piłsudskiego 38, Konstancin-Jeziorna. Wstęp wolny, a da co 10tej osoby niespodzianka. Zapraszamy na Dzień Piękna w Konstancinie-Jeziornie.

DZIEń PIęKNA W KONSTANCINIE-JEZIORNIE

W PROGRAMIE DNIA PIęKNA:
- bezpłatne porady fryzjerów, kosmetologa, lekarza medycyny estetycznej
- brafitting - odpowiedni dobór biustonoszy
- bezpłatne makijaże
- poczęstunek połączony z degustacją win
- do zdobycia bony upominkowe, rabatowe i upominki.
autor/źródło: Dorota Oyrzanowska

Informacje22 sierpnia 2013, 00:00,

Rowery zamiast rycerzy na zamku w Czersku

W niedzielę 25 sierpnia 2013 roku zapraszamy rowerzystów z terenu Krainy Jeziorki oraz wszystkich miłośników jednośladów na III Zlot Rowerowy Kraina Jeziorki 2013, który będzie kolejnym już spotkaniem środowiska rowerowego z obszaru Krainy. Spotykamy się o godz. 13:00 na Zamku w Czersku. Zapraszamy na III Zlot Rowerowy Kraina Jeziorki.

ROWERY ZAMIAST RYCERZY NA ZAMKU W CZERSKU - III ZLOT ROWEROWY KRAINA JEZIORKI 2013

To miejsce, do którego doprowadzi zarówno Nadwiślański Szlak Rowerowy, jak i też pośrednio Szlak do Góry Kalwarii, Szlak dookoła Góry Kalwarii oraz Chojnowski Szlak Rowerowy. Zapraszamy do zakładki Szlaki oraz Mapa oczywiście na naszej stronie. Cykliści indywidualni organizują swój dojazd we własnym zakresie. Natomiast osoby zainteresowane wyjazdem grupowym z Grójca (Stowarzyszenie WGR KiS 601-547-305) lub Piaseczna (Chodź na rower - http://chodz-na-rower.blogspot.com/) proszone są o bezpośredni kontakt z cyklistami z tych miejscowości. Rowerzyści z Konstancina proszeni są o kontakt z inicjatywą Rowerowy Konstancin (FB).

Na miejscu dla uczestników przewidziano kiełbaski z grilla oraz niespodziankę! W ramach Zlotu:
- bezpłatny wstęp na zamek (hasło: Kraina Jeziorki) - bezpłatne wejście na zamek obowiązuje tylko osoby posiadające sprawny rower!
- krótkie zwiedzanie zamku z przewodnikiem Panem Andrzejem
- Geocaching. A co to? Spotkanie z miłośnikami Geocachingu. Krótka lekcja teoretyczna o znanej na całym świecie zabawie. Po Zlocie (15:00) zabawa praktyczna na trasie Czersk - Góra Kalwaria - Piaseczno. Prowadzi Pan Jan.
- konkursy sprawnościowe i łamigłówki. Prowadzi Marzena.

Dokładna lokalizacja znajduje się na mapie. Udział bezpłatny wystarczy wysłać mejla (strzyzewski@piaseczno.eu) do 20 sierpnia o planowanym dotarciu na Zlot i podaniu liczby uczestników (w końcu musimy wiedzieć ile zamówić kiełbasek!). W temacie mejla prosimy wpisać: Zgłoszenie na Zlot.

Wasze uwagi na temat oznakowania, przebiegu szlaków rowerowych mile widziane! Kolejny etap wyznaczania i budowy szlaków rowerowych będzie Waszego autorstwa! W razie dużej niepogody Zlot zostanie odwołany! Do zobaczenia na szlaku (Krainy Jeziorki oczywiście)!
autor/źródło: Arkadiusz Strzyżewski - Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Zlewni Rzeki Jeziorki