Informacje24 marca 2007, 00:00,

Dzień otwarty w Zespole Szkół Nr 1 w Piasecznie

Dzisiaj: 24 marca 2007 roku (sobota) w godzinach: 10:00 - 13:00 w Zespole Szkół Nr 1 w Piasecznie, ul. Szpitalna 10 odbędzie Dzień otwarty. W trakcie wizyty w szkole wszyscy zainteresowani będą mogli uzyskać informacje o profilach kształcenia, zawodach i zasadach rekrutacji, zwiedzić szkołę, a także spotkać się z dyrektorem, nauczycielami i uczniami oraz w godzinach 10:30 - 11:30 obejrzeć multimedialną prezentację o szkole.

Zespól Szkół Nr1 w Piasecznie
kliknij aby powiększyć

Zespól Szkół Nr1 w Piasecznie: placówka skupia kilka szkół, których wspólną cechą jest kształcenie w kierunkach technicznych. W szkole proponowane są kierunki związane z: elektroniką, informatyką i mechaniką w nowoczesnym ujęciu, w atrakcyjnych i przyszłościowych kierunkach. Program realizowany w poszczególnych klasach umożliwia zdobycie wysokiego poziomu wiedzy i umiejętności, które młody człowiek będzie mógł wykorzystać w dalszej nauce na wyższej uczelni lub w pracy zawodowej. Po ukończeniu nauki w jednej z wybranych szkół zespołu absolwenci mają różnorodne perspektywy wyboru dalszej drogi życiowej. Mogą podjąć pracę lub kontynuować naukę na uczelniach o kierunkach ścisłych. Absolwenci tej szkoły najczęściej wybierają Politechnikę Warszawską, ale niektórzy ukończyli prawo, dziennikarstwo czy filologię angielską, filologię polską na renomowanych uczelniach. (...)

Z większą ilością informacji o Zespole Szkół Nr 1 zapoznasz się na stronie szkoły: www.zs1piaseczno.webpark.pl. Zdjęcie wykorzystane z informacji pochodzi z ich strony.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno

Informacje24 marca 2007, 00:00,

Mecz: MISPOL żUBRY Białystok - KS Norgips Piaseczno

W sobotę 24 marca 2007 (dzisiaj), o godzinie 18:00 odbędzie się mecz koszykówki naszego zespołu KS Norgips Piaseczno z MISPOL żUBRY Białystok. Spotkanie obu zespołów rozegrane zostanie w hali AMB znajdującej się przy ul. Wołodyjowskiego 1 w Białymstoku. Będzie to jeden z najtrudniejszych, o ile nie najtrudniejszy, mecz naszej drużyny poza Piasecznem.

Logo Klub Sportowy Piaseczno

Białostocka drużyna MISPOL żUBRY Białystok, to pierwsza drużyna, która ma zapewniony awans na zaplecze ekstraklasy. Zajmują obecnie pierwsze miejsce w II lidze. Będzie ciężko, ale trzymamy kciuki za KS Norgips Piaseczno i życzymy zwycięstwa na parkiecie.

strona: www.kspiaseczno.e-basket.pl
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno