Informacje7 marca 2008, 00:00,

DZIEń OTWARTY W ZESPOLE SZKÓ£ RCKU PIASECZNO


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Zespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Piasecznie zaprasza wszystkich kandydatów na DZIEń OTWARTY, który odbędzie się 8 marca 2008 roku, w godzinach od 10:00 do 13:00. Zespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Cecylii Plater - Zyberkówny, znajduje się przy ulicy Chyliczkowskiej 20 w Piasecznie.

Zespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Cecylii Plater - Zyberkówny w Piasecznie

W trakcie dnia otwartego wszyscy zainteresowani, będą mogli:
- obejrzeć szkołę, pracownie, stajnię szkolną,
- porozmawiać z uczniami poszczególnych profili,
- poznać atmosferę panującą w naszej szkole,
- poznać nauczycieli poszczególnych uczących przedmiotów.

Zespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Piasecznie kształci w zawodach - technik: architektury krajobrazu, ogrodnik, oraz hodowca koni. W naszej ofercie mamy również szkoły dla dorosłych m.in. Studium Policealne kształcące w w/w zawodach. Nauka jest bezpłatna i kończy i się egzaminem zewnętrznym potwierdzającym kwalifikacje zawodowe. Więcej informacji na temat szkoły ZSRCKU: www.zsrcku.com.pl SPRAWD¬ NAS!
autor/źródło: Zespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz

Informacje7 marca 2008, 00:00,

Piaseczno chce zainwestować w Ośrodek na Euro 2012


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Redaktorzy gazety Nad Wisłą poinformowali, że Piaseczno zainwestuje w obiekt spełniający wymogi Euro 2012. Piaseczyńskie Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji Weekendowej Kraina Rzeki Jeziorki - tak nazywa się przedsięwzięcie, którym samorząd Gminy Piaseczno, wspólnie z KS Piaseczno zamierza przyciągnąć jedną z reprezentacji biorących udział w Mistrzostwach Europy w piłce nożnej Euro 2012. Idea Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji Weekendowej Kraina Rzeki Jeziorki, nabrała ostatnio rumieńców, ponieważ do 15 lutego 2008 roku, gmina Piaseczno musiała złożyć w Ministerstwie Sportu i Turystyki: kartę zadania inwestycyjnego. Obiekt, który zostanie zarekomendowany przez ministerstwo, ma większe szanse na pozyskanie pieniędzy na inwestycję i ostatecznie na to, że zawita do niego któraś z drużyn biorących udział w piłkarskich Mistrzostwach Europy Euro 2012.

EURO 2012 PIASECZNO

Daniel Putkiewicz (pełnomocnik burmistrza do spraw rozwoju gminy Piaseczno) poinformował redaktorów gazety Nad Wisłą, że nie liczą na pieniądze, bo te prawdopodobnie zostaną przeznaczone na budowę stadionów. Gminie Piasecznie, bardziej zależy na renomie. Prestiż pomoże gminie, w pozyskaniu prywatnego partnera, który dofinansuje budowę Centrum. Samorząd, być może z udziałem funduszy unijnych, chciałby kompleksowo wyremontować istniejące boiska i wybudować dodatkowe - całoroczne ze sztuczną nawierzchnią, a także zagospodarować otoczenie obiektu i brzeg Jeziorki. Do prywatnego inwestora należałaby natomiast budowa czterogwiazdkowego hotelu z częścią rekreacyjną (basenem, odnową biologiczną, SPA) i zapleczem konferencyjnym w sąsiedztwie boisk. Piłkarze mogliby trenować w odseparowaniu od kibiców i dziennikarzy.

W ramach projektu Piaseczyńskiego Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji Weekendowej Kraina Rzeki Jeziorki, mają być zagospodarowane tereny gminne użytkowane obecnie przez KS Piaseczno i Zakład Doświadczalny Rybactwa Śródlądowego - łącznie 5,1 ha. Według wstępnych wyliczeń realizacja całego przedsięwzięcia będzie kosztować około 50 mln zł. Aby nie przeszkadzać w realizacji ambitnego przedsięwzięcia, zarząd KS Piaseczno w kwietniu 2007 roku zawiesił postępowanie sądowe, w którym toczy z gminą spór o prawa do gruntu pod stadionem przy ul. 1 Maja. ¬ródło informacji i zdjęcia: Nad Wisłą nr 5 (247) z dnia 6 marca 2008 roku. Czy powstanie Piaseczyńskiego Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji Weekendowej Kraina Rzeki Jeziorki?

Informacje w naszym serwisie powiązane tematycznie: Czy Piaseczno skorzysta na Mistrzostwach Europy Euro 2012 (2007-05-14), Anglicy chcą mieć piłkarską bazę w Piasecznie (2007-06-08). Zapraszam do rozmowy na naszym forum Piaseczna w temacie: Piaseczno a Mistrzostwa Europy Euro 2012.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński PIASECZNO

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie