Informacje11 marca 2013, 00:00,

Dzień Otwarty w Szkole Podstawowej Uwieliny

Zapraszamy na Dzień Otwarty w Szkole Podstawowej w Uwielinach. Rodziców zainteresowanych zapisaniem swoich pociech do tej placówki zapraszamy 14 marca 2013 roku o godz. 17:00. Na najmłodszych będą czekały liczne atrakcje m.in.: występy koła teatralnego Calineczka, zajęcia plastyczne i muzyczne, a także zabawy ruchowe. Rodzice będą mogli zapoznać się z bogatą ofertą edukacyjną proponowaną przez naszą placówkę oraz wziąć udział w spotkaniu prowadzonym przez specjalistów: pedagoga, psychologa, logopedę.

DZIEń OTWARTY W SZKOLE PODSTAWOWEJ W UWIELINACH
Tematy:Prażmów

Polecane dla Ciebie

Informacje11 marca 2013, 00:00,

KONCERT MAGDY UMER W PIASECZNIE

Centrum Kultury w Piasecznie serdecznie zaprasza mieszkańców na koncert Magdy Umer, który odbędzie się w niedzielę 7 kwietnia 2013 roku o godz. 19.30, w sali Domu Kultury przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. Bilety w cenie 35 złotych, są już do nabycia w kasach Centrum Kultury. Ilość miejsc ograniczona. Zapraszamy na koncert Magdy Umer w Piasecznie.

KONCERT MAGDY UMER W PIASECZNIE - AUTOR ZDJęCIA JACEK POREMBA

Magda Umer to znana polska piosenkarka, dziennikarka, reżyser, scenarzystka oraz aktorka i autorka recitali. Przez długie lata była jedną z najlepszych przyjaciółek Agnieszki Osieckiej. W 1996 zrealizowała 9-odcinkowy wywiad rzekę z Agnieszką Osiecką "Rozmowy o zmierzchu i świcie". W 1997 na Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu przedstawiła wyreżyserowany przez siebie koncert-spektakl "Zielono mi", poświęcony pamięci Agnieszki Osieckiej, w którym wystąpiła plejada gwiazd polskiej estrady muzycznej.

Magda Umer, obecnie promuje swoją najnowszą płytę "Wciąż się na coś czeka". Album, wydany w dwa lata po płycie "Noce i sny", nagrany został z udziałem Pawła Stankiewicza, Bartłomieja Krauza, Macieja Szczycińskiego i Wojciecha Borkowskiego. Oprócz nowych, poruszających interpretacji takich klasyków, jak "Słynny niebieski prochowiec" Cohena, czy "I ciągle dal" Stachury i Satanowskiego, na płycie znalazły się utwory napisane przez Magdę Umer, Magdę Czapińską i Andrzeja Poniedzielskiego specjalnie z myślą o tym krążku. Więcej informacji na temat Magdy Umer, można znaleźć na stronie internetowej: www.magdaumer.pl
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno