Informacje10 czerwca 2014, 18:00,

DZIEŃ OTWARTY W GOK W TARCZYNIE

Gminny Ośrodek Kultury w Tarczynie zaprasza na DZIEŃ OTWARTY, który odbędzie się 10 czerwca 2014 roku o godz. 18.00 w Sali widowiskowej GOK przy ul. J. Stępkowskiego 17. Wstęp wolny. W programie m.in. prezentacja sekcji GOK: pokaz tańców Jazz Dance i Hip-Hop, pokazy karate, koncert solistów Chóru Miasta Tarczyna. Ponadto: taniec brzucha, występ muzyczny ze Szkoły Muzycznej Maestro, spotkania z instruktorami. Zapraszamy!

DZIEŃ OTWARTY W GOK W TARCZYNIE

Informacje11 czerwca 2014, 18:00,

Jak być asertywnym teoria i praktyka - Akademia Pozytywnego Myślenia w Konstancinie

Konstanciński Dom Kultury zaprasza na wykłady Akademii Pozytywnego Myślenia. Najbliższy wykład odbędzie się 11 czerwca 2014 roku o godz. 18.00 w KDK Hugonówka przy ul. Mostowej 15, Konstancin-Jeziorna. Wstęp wolny. Zapraszamy na wykład Akademii nt.: Jak być asertywnym. Teoria i praktyka. Prowadzenie: Jacek Galus (trener rozwoju osobistego). Zapraszamy na wykłady Akademii Pozytywnego Myślenia.

JAK BYĆ ASERTYWNYM TEORIA I PRAKTYKA - AKADEMIA POZYTYWNEGO MYŚLENIA W KONSTANCINIE