Informacje9 marca 2007, 00:00,

Dzień otwarty w Call Center Poland CCP w Górze Kalwarii

Szukasz pracy? Chcesz zobaczyć, na czym polega praca konsultanta telefonicznego? Call Center Poland w Górze Kalwarii przy ulicy Adamowicza 2A zaprasza na dzień otwarty. Zainteresowani pracą konsultanta telefonicznego mogą zobaczyć, jak wygląda telefoniczna obsługa klienta. Wielu z nas podgląda ich pracę od dawna, z ulicy poprzez przeszklone ściany. 16 marca 2007 roku, o godzinie 11:00 będzie można wejść do środka, a o 20:00 podejrzeć, jak się integrują w BilardClub, na ulicy ks. Sajny 6.

Call Center
kliknij aby powiększyć

Call Center Poland CCP to trzy w jednym: praca, szkoła i rozrywka. Warunkiem przyjęcia do pracy w Call Center jest uzyskanie pozytywnego wyniku w rozmowie kwalifikacyjnej, podczas której sprawdza się m.in. obsługę komputera i dykcję. Świeżo upieczony konsultant następnie uczestniczy w szkoleniach wstępnych, które polegają głównie na nauce skutecznego przekonywania i poznawania rodzajów klientów.

Call Center Poland CPP przyciąga elastycznością: konsultant sam ustala ile godzin chce pracować, a także szkolenia. Konsultanci telefoniczny uczą się na nich m.in.: zasad dobrego komunikowania, sztuk prezentacji, technik negocjacyjnych. Pracownicy Call Center to jedna wielka rodzina, gdzie rodzą się nie tylko przyjaźnie, ale i małżeństwa. Społeczność CCP ma swoje imprezy np.: w BilardClub, a także drużynę piłkarska i siatkarską. Pojawiają się również konkursy dla pracowników, oraz zniżki u fryzjera czy w solarium.

źródło: na podstawie Gazety Podwarszawskiej Nad Wisłą nr 5/2007 z dnia 8 marca 2007

Informacja: zdjęcie umieszczone zostało w aktualności, w celach informacyjnych i nie przedstawia Call Center w Górze Kalwarii.
autor/źródło: Katarzyna Schab - redaktor serwisu powiat piaseczyński Góra Kalwaria

Informacje9 marca 2007, 00:00,

VII Sesja Rady Miejskiej w Tarczynie - porządek obrad

W dniu 14 marca 2007 roku, o godzinie 15:00 w sali Gminnego Ośrodka Kultury odbędą się obrady VII Sesji Rady Miejskiej w Tarczynie. Planowany porządek obrad Sesji Rady Miejskiej obejmuje: uchwałę w sprawie stwierdzenia wygaśnięcia mandatu Burmistrza Tarczyna, planowane zmiany w budżecie gminy, sprawę wyrażenia zgody na zbycie w trybie bezprzetargowym udziału Gminy Tarczyn wynoszącego 1/2 części we współwłasności zabudowanej nieruchomości, stanowiącej działki o nr. ewidencyjnych: 60, 150, 239, 254 o łącznej powierzchni 7,86 ha położonej we wsi Przypki Gmina Tarczyn, sprawę wyrażenia zgody na sprzedaż w trybie przetargu nieograniczonego niezabudowanej nieruchomości położonej we wsi Prace Duże Gmina Tarczyn, a także będzie poruszona sprawa utworzenia Straży Miejskiej w Tarczynie.

źródło: www.tarczyn.pl
autor/źródło: Redaktorzy serwisu powiat piaseczyński Tarczyn