Informacje10 stycznia 2012, 00:00,

Dzień Otwarty Studia Spraw Kobiet nieodpłatne konsultacje

Fundacja Studio (S)praw Kobiet Piaseczno zaprasza 12 stycznia 2011 roku w godz. od 14.00 do 18.00, na Dzień Otwarty w Piasecznie, który odbędzie się w budynku Gminy (sala konferencyjna). Nowy rok to nowy początek - czas nadziei, planów, postanowień… Większość z nas pragnie, aby przyniósł zmiany na lepsze, rozwiązał poplątane sprawy, spowodował radość… Może oprócz tych pragnień masz już noworoczne postanowienia, może chcesz zmienić je w coś konkretnego, tylko nie wiesz jak się do tego zabrać, a może zwyczajnie odczuwasz bezradność i brak wpływu na swoje życie. Nie łatwo jest wytrwać w swoich postanowieniach, ciężko doprowadzić sprawę do końca, a już najtrudniej jest uwierzyć w swoją własną siłę. Pewne jest jednak to, że trzeba i warto próbować, wychodząc naprzeciw wszelkim życiowym trudnościom!!! Chcemy Ci w tym pomóc.
Dzień Otwarty Studia Spraw Kobiet nieodpłatne konsultacje
Przyjdź i skorzystaj z NIEODP£ATNYCH konsultacji:
- psychologicznych (jeśli masz wrażenie, że nie radzisz sobie z otaczającym Cię światem, boisz się podjąć jakąkolwiek decyzję, masz depresję, walczysz z uzależnieniem…)
- pedagogicznych (gdy borykasz się z problemami wychowawczymi)
- zawodowych (jeśli poszukujesz pracy zarobkowej, chciałabyś się dokształcić lub zrealizować wymarzony cel zawodowy, jednak nie wiesz jak do tego podejść…)
- z zakresu prawa rodzinnego (zwłaszcza, gdy nurtują Cię pytania dotyczące separacji, rozwodu, alimentów, rozdzielności majątkowej…)

autor/źródło: Fundacja Studio (S)praw Kobiet w Piasecznie - www.studiosprawkobiet.pl

Informacje10 stycznia 2012, 00:00,

Dzieci Dzieciom - spotkanie z nowonarodzonym Jezusem

Niepubliczna Szkoła Podstawowa - Europejska Szkoła Artystyczna w Piasecznie, Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Ewy Krauze w Piasecznie, Starostwo Powiatu Piaseczyńskiego i Parafia Św. Anny w Piasecznie serdecznie zapraszają mieszkańców na inscenizację: DZIECI DZIECIOM - SPOTKANIE Z NOWONARODZONYM JEZUSEM, która odbędzie się 12 stycznia 2012 roku o godz. 17.00 w Domu Parafialnym przy kościele św. Anny w Piasecznie (sala niebieska). Po przedstawieniu dzieci będą zbierać pieniądze do puszek, które zostaną przekazane na rzecz Powiatowego Zespołu Placówek Opiekuńczo - Wychowawczych w Konstancinie-Jeziornie.

DZIECI DZIECIOM - SPOTKANIE Z NOWONARODZONYM JEZUSEM
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno