Informacje14 września 2014, 11:00,

Dzień Otwarty Konstancińskiego Domu Kultury

14 września 2014 roku od godz. 11.00 zapraszamy na Dzień Otwarty KDK, podczas którego będzie można zapoznać z ofertą programową na sezon 2014-2015. Rozpoczynamy już o 11.00 Kinem familijnym. W programie także: warsztaty plastyczne, rzeźbiarskie, chóralne, teatralne i radiowe; plener malarski połączony z wystawą, zajęcia z arteterapii, baletu i rękodzieła. Będzie można także spróbować trudnej sztuki improwizacji i wziąć udział w treningu Impro, a także posłuchać naszych instruktorów gitary i perkusji w mini koncercie. Po wystawie Dawni artyści Konstancina oprowadzi jej kuratorka, a na zakończenie dnia – Wieczór filmowy. Dzień Otwarty to także czas, by spotkać się i porozmawiać z instruktorami prowadzącymi zajęcia w KDK, wybrać coś z bogatej oferty artystycznej KDK. Miejsce: KDK Hugonówka, ul. Mostowa 15.

Dzień Otwarty Konstancińskiego Domu Kultury

Informacje9 września 2014, 18:33,

Protest mieszkańców w sprawie budowy PSZOK przy ul. Energetycznej w Piasecznie

Szanowny Panie Burmistrzu, W dniu dzisiejszym w Kancelarii Urzędu został złożony protest mieszkańców Piaseczna i Józefosławia w sprawie planów budowy Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów (PSZOK). W załączeniu przesyłam scan pisma, pod którym podpisało się 284 mieszkańców tych terenów (oryginał list z podpisami przekazano w biurze podawczym placówki). Liczymy na to, że Samorząd Lokalny reprezentowany przez Pana Burmistrza uwzględni ten znaczący głos lokalnej społeczności.

Piotr Fuliński mieszkaniec Piaseczna

Protest mieszkańców w sprawie budowy PSZOK przy ul. Energetycznej w Piasecznie