Informacje20 maja 2015, 08:00,

Dzień otwarty dla osób niepełnosprawnych w ZUS Piaseczno

Uprzejmie informujemy, że Zakład Ubezpieczeń Społecznych, III Oddział ZUS w Warszawie, organizuje 20 maja 2015 roku w siedzibie Inspektoratu ZUS w Piasecznie przy ul. Puławskiej 34B - Dzień otwarty dla osób niepełnosprawnych.

Dzień otwarty dla osób niepełnosprawnych w ZUS Piaseczno

Wszystkie osoby, które w tym dniu odwiedzą palcówkę ZUS otrzymają wszelkie przydatne informacje oraz wyjaśnienia dotyczące zarówno zasad wypełniania i kompletowania dokumentów, zagadnień związanych z ubezpieczeniami społecznymi, jak również inne informacje ułatwiające osobom ubezpieczonym w ZUS funkcjonowanie w innych dziedzinach życia.

Miło nam poinformować, że do włączenia się do akcji informacyjnej w tym dniu zaproszeni zostali również przedstawiciele Starostwa Powiatowego w Piasecznie.

W godzinach od 9.00 do 14.00 służyć będą wszelkimi informacjami na temat zadań z zakresu rehabilitacji społecznej oraz wsparcia świadczonego przez Powiat Piaseczyński na rzecz osób niepełnosprawnych realizowanego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Samorząd Powiatu Piaseczyńskiego reprezentować będą podczas „Dnia otwartego” pracownicy Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Piasecznie, którzy udzielą wszelkich niezbędnych wyjaśnień porad oraz ewentualnych konsultacji. Serdecznie zapraszamy.

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=4&t=11145
Informacje22 maja 2015, 20:00,

Hotel Palace spektakl Teatru Minimalnego w Piasecznie

22 maja 2015 roku o godz. 20.00 będzie można obejrzeć spektakl Teatru Minimalnego w reż. Moniki Iwanow pt.: Hotel Palace. Miejsce: Sala Domu Kultury w Piasecznie, Kościuszki 49. Wstęp wolny.

Teatr MINimalny, to grupa powstała we wrześniu, którą stanowi młodzież z byłego teatru ExPonad, teatru Domino oraz nowe nabytki. Przygotowali spektakl „Hotel Palace” wg. Rolanda Topora. Zapraszamy na wieczór pełny przepychu, bogactwa, luksusu, absurdalnego humoru i niczym nieskrępowanej wolności! W HOTELU Palace nikt nie czuje się biedny i niczego nie musi ukrywać!

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=6&t=11146