Informacje12 października 2016, 14:00,

Dzień otwarty dla gimnazjalistów do Zespołu Szkół Nr 1 w Piasecznie

12 października 2016 roku od godz. 14.00 do 17.00 zapraszamy na dzień otwarty dla gimnazjalistów do Zespołu Szkół Nr 1 w Piasecznie przy ul. Szpitalnej 10. Celem tego spotkania jest przedstawienie uczniom gimnazjów praktycznej prezentacji zawodów, w których kształcimy (technik elektronik, technik informatyk, technik teleinformatyk, technik pojazdów samochodowych, technik organizacji reklamy). Młodzież może poznać specyfikę zawodów, samodzielnie wykonać ciekawe ćwiczenia, rozbudzić własne zainteresowania.

DZIEŃ OTWARTY DLA GIMNAZJALISTÓW DO ZESPOŁU SZKÓŁ NR 1 W PIASECZNIE

Można będzie zapoznać się ze specyfiką naszych zawodów, zobaczyć czego i w jakich warunkach uczymy w pracowniach zawodowych, poznać pasje naszych wychowanków oraz zorientować się w możliwości pracy w naszych zawodach odwiedzając stoiska różnorodnych firm. Dla młodzieży proponujemy szereg warsztatów, w których będą mogli poznać możliwości wykorzystania wiedzy zawodowej. Warto spróbować przed podjęciem tak ważnej decyzji dotyczącej dalszego kształcenia się. Proponowane warsztaty to drukowanie 3D, lutowanie, kody QR, programowanie arduino (roboty, domowe układy elektroniczne), trening kreatywności, programowanie Lego Mindstrom będą rozpoczynać się o 15.00 i 16.00

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Informacje12 października 2016, 09:00,

Konstancińskie Forum Kobiet 2016

I Konstancińskie Forum Kobiet poświęcone idei odpowiedzialności w biznesie. W programie Forum wiele ciekawych prelekcji o tematyce przedsiębiorczości, odpowiedzialności w biznesie, a także kobiecego piękna i siły. Ponadto warsztaty poruszające tematykę samoświadomości oraz kobiecej emocjonalności i duchowości.

KONSTANCIŃSKIE FORUM KOBIET 2016

12 października 2016 r. Fundacja „Strefa Działania” w partnerstwie z Konstancińskim Domem Kultury, pod honorowym patronatem Burmistrza Gminy Konstancin Jeziorna oraz Starostwa Powiatu Piaseczyńskiego organizują I Konstancińskie Forum Kobiet.

Celem Forum jest szerzenie idei odpowiedzialności w biznesie jak również integracja lokalnej społeczności. Chcemy promować kobiety przedsiębiorcze, kreatywne i odpowiedzialne oraz wspierać te, które znalazły się na zakręcie życiowym i potrzebują bodźca aby przerwać impas i zacząć działać.

Program Forum to wiele ciekawych prelekcji o tematyce przedsiębiorczości, odpowiedzialności w biznesie, a także kobiecego piękna i siły. W trakcie Forum zapraszamy również na warsztaty poruszające tematykę samoświadomości oraz kobiecej emocjonalności i duchowości.

Wśród prelegentów min. dr. Małgorzata Bonikowska, Wojciech Eichelberger, Kama Jankowska, prof. Mirosław Grewiński, Aleksandra Kostka. Pierwsze 250 uczestników Forum dostanie atrakcyjne pakiety powitalne, przygotowane przez sponsorów Wydarzenia. W trakcie Forum zorganizowana będzie loteria wizytówkowa w której do wygrania będą niezwykle atrakcyjne nagrody.

Szczegóły i program Wydarzenia na stronie www.strefadzialania.org.pl Uczestnictwo w Forum jest bezpłatne, nie czekaj i zarejestruj się na stronie: strefadzialania.org.pl/forumkobiet/pl Forum odbędzie się w siedzibie Konstancińskiego Domu Kultury, przy ul. Mostowej 15 w Konstancinie Jeziornie w godzinach od 9.00 do 17.00.