Informacje3 kwietnia 2016, 11:00,

Dzień Niebieskich Serc w Piasecznie

3 kwietnia 2016 r. Fundacja Labor Kids organizuje wielki event w Piasecznie w Światowy Dzień Autyzmu. Na uczestników czeka wiele atrakcji: koncerty, pokaz sztucznych ogni i laserowy, plac zabaw dla dzieci. Gwiazdą wieczoru będzie Michał Wiśniewski - wokalista zespołu Ich Troje. Zapraszamy na festyn Dzień Niebieskich Serc do Piaseczna.

DZIEŃ NIEBIESKICH SERC W PIASECZNIE

Informacje3 kwietnia 2016, 17:00,

Perły Muzyki Dawnej Góra Kalwaria

Fundacja Promocji i Edukacji Artystycznej Promotus zaprasza na koncert jubileuszowy z okazji 15-lecia istnienia Fundacji Perły Muzyki Dawnej, który odbędzie się 3 kwietnia 2016 roku o godz. 17.00 w Ośrodku Kultury w Górze Kalwarii przy ul. por. J. Białka 9. Wystąpią uczniowie, absolwenci i pedagodzy Studia i Niepublicznej Szkoły Muzycznej "Orfeusz" w Górze Kalwarii oraz Konstanciński Chór Grapa Family. Koncert poprowadzi Małgorzata Chmielewska. Patronat: Starosta Piaseczyński, Burmistrz Miasta i Gminy Góra Kalwaria.

PERŁY MUZYKI DAWNEJ GÓRA KALWARIA