Informacje10 marca 2007, 00:00,

Dzień Mężczyzn - 10 marca - męskie święto

Dwa dni temu był Dzień Kobiet, ale i mężczyźni również mają swoje święto! 10 marca obchodzony jest Dzień Mężczyzn. Dziś życzenia "płci brzydkiej" składają żony, matki, córki, koleżanki i kochanki... Święto naszych mężczyzn nie jest zbyt hucznie obchodzone i nagłaśniane przez media, jak to jest w przypadku Dnia Kobiet. Chcielibyśmy to przełamać i korzystając z okazji Dnia Mężczyzn: kobieca cześć redaktorów serwisu powiatu piaseczyńskiego, chciałaby złożyć życzenia wszystkim: mężczyznom, panom, szowinistom i dżentelmenom.

Dzień Mężczyzn - puby czekają
kliknij aby powiększyć

życzymy Wam Panowie: żeby Wasze związki były udane, żebyście mogli często bywać na męskich imprezach i wznosić swoje ulubione toasty, satysfakcjonującego wynagrodzenia bez popadania w pracoholizm, zawsze pięknej żony, teściowej mieszkającej w bezpiecznej odległości i czego tylko jeszcze dusza zapragnie, bo nie ma nic bardziej ponurego niż zgorzkniały i nieszczęśliwy facet. Wszystkiego Najlepszego Panowie i przede wszystkim udanego dzisiejszego wieczoru w pubach.
autor/źródło: Redaktorzy serwisu powiat piaseczyński
Tematy:

Informacje11 marca 2007, 00:00,

Turniej halowej piłki nożnej amatorów o puchar Burmistrza

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piasecznie zaprasza wszystkich na turniej halowej piłki nożnej amatorów o puchar Burmistrza Miasta i Gminy Piaseczno. Turniej odbywa się w hali sportowej GOSiR przy ulicy Gen. Wł. Sikorskiego 20, w godzinach 9:00 - 17:00.

Informacja pochodzi z plakatów informacyjnych przy bazarku w Piasecznie.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński