Informacje23 maja 2013, 00:00,

Dzień Matki z Piaseczyńską Koleją Wąskotorową

Piaseczyńska Kolej Wąskotorowa z okazji zbliżającego się Dnia Matki, przygotowała specjalną wycieczkę dla mam z dziećmi. Oczywiście tatusiów także zapraszają i zachęcają do spędzenia najbliższej niedzieli 26 maja 2013 roku na pikniku rodzinnym w Runowie. Pociąg odjeżdża o godz. 11:00 z peronu Piaseczno Miasto Wąskotorowe (ul. Sienkiewicza 14), jedzie do Tarczyna Ruda, a później na łono natury do Runowa.

DZIEń MATKI Z PIASECZYńSK¡ KOLEJ¡ W¡SKOTOROW¡

W programie wycieczki m.in.: gry i zabawy dla mam i dzieci, piknik rodzinny, przewozy drezynami oraz przewozy lokomotywą. Bilety na wycieczkę DZIEń MATKI Z KOLEJ¡ W¡SKOTOROW¡, można rezerwować online na stronie internetowej: www.kolejka-piaseczno.com lub telefonicznie (22) 756-76-38, 607-155-188.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje23 maja 2013, 00:00,

TEATRY - wystawa Grażyny Doba-Wolskiej

Fundacja Odrodzenie zaprasza na wystawę Grażyny Doba-Wolskiej pt.: TEATRY. Wernisaż wystawy odbędzie się w sobotę 25 maja 2013 roku o godz. 17:00 w Domu Rodziny Wisłockich przy ul. Pionierów 11/13 w Zalesiu Górnym. W programie uroczystości fragmenty przedstawień na dwóch scenach. W imieniu organizatorów zapraszamy na Wystawę Historia Teatru w każdą sobotę i niedzielę w godz. od 12.00 do 19.00, począwszy od 26 maja do 23 czerwca 2013 roku. Zapraszamy na wystawę Grażyny Doba-Wolskiej.

TEATRY - wystawa Grażyny Doba-Wolskiej

Grażyna Doba-Wolska – artysta plastyk, nauczycielka plastyki.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno