Informacje15 października 2007, 00:00,

Dzień Latawca Loty i Nieloty w Konstancienie - zaproszenie

Konstanciński Dom Kultury zaprasza na Dzień Latawca loty i nieloty, który odbędzie się w najbliższą sobotę, 20 października 2007 roku, od godziny 12:00. Miejsce imprezy: łąki na tyłach targowiska, przy osiedlu Grapa. Informacja powstała na podstawie plakatu reklamującego Dzień Latawca na stronie KDK: www.kdk-info.pl

Dzień Latawca Loty i Nieloty w Konstancienie
kliknij aby powiększyć plakat

Podczas Dnia Latawca będzie: kolorowo, wesoło i latawcowo. Organizator Konstanciński Dom Kultury zaplanował: liczne gry, zabawy i konkursy z nagrodami. Serdecznie zapraszamy na Dzień Latawca!
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Konstancin

Informacje15 czerwca 2007, 00:00,

Remont Puławskiej - otwarty wjazd na parking od strony Puławskiej do Auchan Piaseczno, Leroy Merlin, Norauto

Od kilku dni ponownie został uruchomiony wjazd na parking Centrum Handlowego Auchan Piaseczno, od strony ulicy Puławskiej za stacją benzynową. Nie mamy informacji, na ile został uruchomiony ten wjazd, jednak w tej chwili działa i osoby zainteresowane zakupami w hipermarkecie budowlano dekoracyjnym Leroy Merlin, hipermarket Auchan Piaseczno, czy w Auto Centrum Norauto, mogą wjechać na parking od strony Puławskiej.

Otwarty wjazd od Puławskiej na parking Auchan Piaseczno, Leroy Merlin, Norauto
kliknij aby powiększyć

Oczywiście przez cały czas jest czynne tymczasowe połączenie ulic Geodetów i Kuropatwy tymczasową drogą asfaltową biegnącą przez tereny, na których kiedyś stały szklarnie EKO Mysiadło. Remont Puławskiej przez cały czas trwa i postaramy się informować Was o wszelkich zmianach w organizacji ruchu na ulicy Puławskiej. Jeżeli posiadacie jakieś informacje na temat remontu i chcecie się nimi podzielić, to prosimy o napisanie nam tego w komentarzu tej informacji, lub na naszym forum dyskusyjnym w temacie: remont Puławskiej. Zapraszam.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno